Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

КОХАННЯ, знайдене на зупинці

Дата публікації: 08.03.2012   Кількість переглядів: 40745

Вона побачила його поміж хлопцями, чекаючи на зупинці маршрутку. Серце стрепенулось. Горда, досі недоступна дівчина, яка відмовляла багатьом хлопцям, що залицялись до неї, Тетяна Волковецька прислухалась до голосу в серці. Що з нею діється? Хто цей хлопець, якого вибрала її душа, не порадившись з розумом?

 Майже казкова і заплутана історія

Слово за словом, молоді люди розговорилися. Обмінялися номерами телефонів. Друзі Дмитра продиктували Тетяні інший, не його номер, а хлопця, якому дуже сподобалась дівчина з великими чорними очима. Друг також називався Дмитром. Майже казкова історія. 


Це справді доля Тетяна і Дмитро спілкувались по телефону, а потім зустрілись в оточенні друзів. При зустрічі з`ясували, що це помилка, що душу Тетяни зачепив інший погляд. Та посеред друзів був той Дмитро, з яким Тетяні хотілося поговорити. Так почалося їхнє кохання: з ініціативи справжньої української, вольової дівчини, яка знає, чого хоче!

 

Доля звела їх на тій зупинці недаремно. Молоді люди зустрічалися два роки. Тетяна відкрила для себе нові, прекрасні риси характеру коханого – галантність, акуратність. Вона ще не бачила досі ні в кому такого цікавого співрозмовника. Для Тетяни це було дуже важливо. Вона хотіла б збудувати таку модель сім`ї, як збудували її батьки, де батько – справжній чоловік і лідер. Тетяна з багатодітної сім`ї, в якій кожен отримав велику порцію ласки і любові. Тому її серце вибрало не поверхневого, а розумного і глибокого чоловіка. 

Освідчення 

Дмитро був просто вражений подарунком долі. Він закохався у свою вольову принцесу, у її веселу вдачу, у її скромність і водночас рішучість, коли це потрібно. До того ж він розумів, як йому поталанило. Адже біля нього – справжня красуня і вірний друг.

Якось хлопець запросив дівчину на екскурсію в гори. Молоді люди запитали дозволу у Тетяниних батьків. Батько дівчини зреагував, як справжній голова сім`ї: «Ніяких екскурсій до весілля. Усі довгі прогулянки – після весілля!». Тоді Дмитро сказав собі: «Одружуюсь!». Наближався день народження Тетяни, і Дмитро вирішив зробити їй подарунок. Він запросив дівчину на гору «Голівуд» і під гучними вибухами яскравого феєрверку, який замовив напередодні, освідчився Тані в коханні. Яка зворушлива історія! 

Весілля 

Почалися приємні клопоти. Молодята та їх батьки ретельно готувалися до весілля. Тетяна захотіла, щоб весілля було оформлене в українському стилі. У весільній агенції «Життя прекрасне» дівчина замовила декор з маками, волошками і ромашками. Як їй припали до серця ті червоні маки, такі яскраві і пристрасні, як їхнє кохання! Весілля було справжнім, українським. У бенкетному залі «Витребеньки» гості і молоді гуляли так, як тільки вміє гуляти український народ. Смачні страви, рідний, автентичний колорит, офіціанти у вишитих сорочках – усе створювало атмосферу гучної української забави!  

 


 

Образ молодят:
Тетяна вибрала у весільному салоні «Сопрано» дві весільні сукні. Першу – від ТМ «Наталі-мода», з довгим шлейфом, з дорогим мереживом, вінчальну. І другу – легку, як пушинка, щоб зручно було танцювати.

Дмитро, перемірявши чимало костюмів, вибрав у магазині «Річмен» смокінг від ТМ «Mega» і сорочку від «Morandi Bocchi». 

Олеся Шелест

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст