Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

КОХАННЯ глибиною в 10 років

Дата публікації: 08.03.2012   Кількість переглядів: 50335

Весілля ТвардовськихВони познайомилися 10 років тому. Володя відразу відчув, що це не звичайне захоплення, а якась велика сила тяжіння одного серця до іншого. Любов спалахнула феєрверком, і вони почали зустрічатися. Ці зустрічі тривали недовго, всього два тижні. Цього було цілком достатньо для його серця, щоб зрозуміти, яка красива дівчина і гарна людина перед ним. Його серце впізнало свою долю. Та якби ми, будучи юними, вміли слухати своє серце! Володя вважав Тетяну занадто красивою, щоб бути з ним. Його кохання нагадувало любов романтичного лицаря до дами серця. Він возвеличував її, Тетяна завжди була для нього королевою. А вона бачила ту нерішучість. А потім доля на десять років  роз`єднала молодих людей.  Філософське «так сталося»...

Знайшов, щоб більше ніколи не губити

 За  час розлуки багато рік розмило береги. Багато разів птахи відлітали у вирій і поверталися додому.  Не раз змінювалися обставини. Тільки не зазнало змін кохання Володі до Тетяни. Весь цей час він шкодував, що тоді так легковажно відпустив найкращу дівчину на світі, що не зберіг свою любов. І Володя перестав жити ностальгією, а почав робити рішучі кроки. Хлопець шукав зустрічі з нею, надіявся знайти Тетяну у соціальних мережах. При цьому не був до кінця упевнений, що вона захоче дати йому ще один шанс. Мабуть, через таке велике прагнення і отой закон тяжіння  доля подарувала їм другий шанс. Але чи не змінилася вона за ці роки? Чи така ж легка, весела у неї вдача? Вони почали листуватися. Випадково зустрілися у колі спільних друзів. Знайшли спільне захоплення – більярд. Тепер він був для неї зовсім іншим. Вона побачила у ньому справжнього чоловіка - сильного, мужнього, впевненого в собі.

Нова хвиля кохання

Вони зіграли у більярд. Думки про неї не давали спокою. Треба було діяти, щоб не втратити знову.  Вона така дивовижна! Вона така одна на світі! Той маленький вогник, що тлів 10 років, перетворився на велике полум`я почуттів. Хлопець схуд на 10 кілограмів, тому що хвилювався, чи відповість Таня взаємністю.  Наближався новий рік. Володя, набравшись сил, поїхав до Тетяни освідчуватись в коханні. Нарешті він висловив свою пристрасть і божевільно гарячі почуття!І недарма!

Як личить гоноровій дівчині, вона відповіла: "Спробуємо", хоч і сама уже безтямно закохалася у свого давнього приятеля. І тут усе почалося.

У Тетяни постійно на столі живі квіти,  і як тільки вони починають в`янути, Володя дарує своїй коханій інші. Тетяна дивує Володю смачними стравами, цікавими сюрпризами, наприклад, захоплюючим польотом на аерошуті. Скільки було радості та адреналіну! Уже через два місяці мова зайшла про весілля. Володя не зволікав. Він ніколи не дарував їй білих троянд, бо чекав того моменту, щоб вони стали і для них символом вічного кохання, чистішого, сильнішого і міцнішого за всі земні почуття. Тепер Тетяна – володарка білих троянд, подарованих найкращим чоловіком на світі!

Казкове весілля

Весілля було приголомшливим, як і вся історія. Молодята скріпили свої почуття довгоочікуваними «так» під час виїзної церемонії, на яку приїхали у кареті з чудовими кіньми. Напередодні свого свята молодята не пошкодували коштів на ремонт моста через озеро, адже він мав зовсім не урочистий вигляд. Чому б не зробити подарунок для міста від щасливих молодих людей? Це вражає. У весільний день Володя і Тетяна відвідали усі ті місця, які для них щось означали і були сторінками у книзі їхнього кохання. Вони катались на льодовій арені на ковзанах, зіграли у більярд і відвідали кінотеатр "Люм'єр".

Медових місяців у молодят аж два:   перший – подарунок Володиної мами, у Єгипет. А другий (подорож до Венеції) – від Тетяниних батьків. Тож нехай атмосфера романтичного медового місяця залишиться з ними назавжди! 

Володимир:

Професія: лікар-травматолог
Захоплення: більярд, DOWNHILL
Улюблений вид спорту: гірські лижі
Кредо: усе, що не робиться, робиться на краще
Мрія: донечки-близнючки

Вибір нареченого:

Костюм: Магазин "Бізнес-стиль"
Відео: "ASD-Studio"
Весільні ведучі: «Хлопці по виклику»
Весільні музики: гурт "Будьмо!"
Весільний вальс: школа весільного танцю «Грація»

Тетяна:

Професія: менеджер з туризму
Захоплення: мистецтво фотографії, більярд
Найважливіші цінності: сім`я
Кредо: усе, що не робиться, робиться на краще
Мрія: донечки-близнючки

Вибір нареченої:

Сукня: весільний салон «Ренесанс»
Зачіска, флористика: "Святкова майстерня Станіславова"
Макіяж: Ірина Мадиняк
Фото: фотостудія «Папарацці», Юлія Власенко

Маріанна Малик

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст