Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація

Відео

Образ нареченої і нареченого

Образ нареченої і нареченого

Основні тенденції моди, дизайнери весільних суконь, відомі бренди (торгові марки) весільної індустрії, покази колекцій, поради щодо образу нареченої, вбрання нареченого, весільні аксесуари. Не менш важливими моментами у весільному образі є зачіска і макіяж, зроблені справжніми майстрами індустрії краси.

Весільні прибамбаси

Весільні прибамбаси

Весільними прибамбасами жартівливо називаємо усі інші (крім вбрання наречених) важливі елементи весільного дня. Це весільні голуби і метелики, келихи і свічки, букет нареченої і бутоньєрка нареченого, кошик для цукерок, шоколадний фонтан. У цю рубрику входять і такі важливі питання свята як сценарій, організація розваг на весіллі, робота музикантів і весільних ведучих, конферансьє, пародистів, постановка весільного танцю, феєрверк, весільний кортеж, а також вибір бенкетного залу, фото і відео зйомка

Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери – це люди, які розуміються не лише у своїй справі, а й у методах подачі інформації клієнтам. Вони заявляють про себе, не бояться демонструвати рівень своєї майстерності, і відповідально ставляться до сказаних ними слів. Ви можете ознайомитися з їхніми роботами, переглянувши відеоролики.

Весільний гумор

Весільний гумор

Курйози, гумористичні події – це велика частина, яка урізноманітнює наше життя, робить його цікавішим, залишає веселі спогади. Весільні курйози особливо тішать нашу свідомість, оскільки в помпезне свято з його сентиментальними церемоніями іноді втручаються маленькі веселі оказії і ситуації.

 Біблійний портрет сім'ї

Біблійний портрет сім'ї

Створення сім`ї – надзвичайно важливий акт під сонцем, це вибір на все життя. Тому варто мати благословення неба, а також знати принципи, як це благословення утримати, зберегти. Поради священнослужителів - це голос, до якого варто прислухатися, це висловлення Господньої волі, закони успіху стосунків.

Весільні традиції і обряди народів світу

Весільні традиції і обряди народів світу

Коли знайомишся з весільними традиціями народів світу, то розумієш, що акт одруження – подія дуже давня, має свої звичаї і обряди. Деякі весільні звичаї, наприклад, єврейські, отримали відгомін в європейській культурі, зрослися з нею і сприймаються нині як самобутні. Надзвичайно цікаво вивчати весілля очима народів світу і бачити ставлення кожного народу до акту створення родини.

Історії кохання

Історії кохання

Бесідуючи із закоханими молодими людьми, начебто торкаєшся до весни, до її цвіту, до її музики. Слухаєш мелодію закоханих сердець і відразу відчуваєш її точні, не фальшиві ноти. Коли чуєш слова: «Я її кохаю», розумієш, що планета зігріта теплом ще одного юного серця. Є на світі пари, яким просто добре разом… А є такі, які зворушують інших своїм великим коханням. Про таких людей пишуть в книжках і журналах. Їх розпитують, звідки прийшла до них така велика любов. А вони радо діляться своїми почуттями з іншими людьми.

Фільми

Фільми

Про що говорить кінематограф? Про життя! Весілля - це суттєва подія. Кіномистецтво демонструє нам розвиток творчої думки про це свято, реалізовує фантазії у фільмах. Є фільми касові і посередні. Але зрозуміло одне: останнім часом кінорежисери особливо зосередили свою увагу на весільному святі. У різних жанрах тема весілля все більш популярна.