Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація

Статті

Муза Жуля Верна

Муза Жуля Верна

Він підійшов до неї. "Що ти тут робиш?" – перепитав так, ніби вони сто років були знайомі. Гості зашуміли, пояснивши, що Оноріна – сестра нареченої. Жуль вибачився і, не коментуючи своєї поведінки, повернувся на місце. Цілий вечір він не зводив очей з жінки. А наступного дня запропонував Оноріні руку і серце…

Автор: Маріанна Федик | Дата публікації: 12.10.2010 | Кількість переглядів: 80781

Маестро, заграйте нам марш Мендельсона!

Маестро, заграйте нам марш Мендельсона!

Завжди викликають повагу люди, які є майстрами своєї справи. Іноді про таких людей кажуть «схиблені на мистецтві», але таких поважають, оскільки ці люди харизматичні, здібні і дуже працьовиті.

Автор: Евеліна Ковальчук | Дата публікації: 10.10.2010 | Кількість переглядів: 22629

Сьогодні у світі модно бути спортивним!

Сьогодні у світі модно бути спортивним!

Успішні люди нашої планети, президенти багатьох держав, мільйони людей з різних континентів люблять і активно пропагують здоровий та активний спосіб життя. Розмаїття сучасних видів спорту дозволяє кожній особі незалежно від віку, статі, фізичної підготовки, антропометричних даних, генетичної спадковості та багатьох інших чинників знайти для себе той вид рухової активності, який приноситиме насолоду та покращуватиме загальний станлюдського організму

Автор: Голова комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко | Дата публікації: 10.10.2010 | Кількість переглядів: 16408

СИНДРОМ СВЕКРУХИ: друг чи непомітна небезпека?

СИНДРОМ СВЕКРУХИ: друг чи непомітна небезпека?

Колись я задумалась над розв`язанням такого ребусу: майже кожна невістка обіцяє собі, що вона буде набагато кращою свекрухою, ніж мати її чоловіка, вона не робитиме такі помилки. Проте з цих невісток і виростають потім свекрухи. Вони не роблять такі самі помилки. Вони помиляються якось інакше. Отже, свекруха - невід`ємне, оригінальне явище новоутвореної сім`ї, її позбутися не можна, а значить, варто будувати стосунки для блага обох.

Автор: Одружена | Дата публікації: 10.10.2010 | Кількість переглядів: 23630

СУКНЯ КОРОЛЕВИ еволюція кольору весільної сукні

СУКНЯ КОРОЛЕВИ еволюція кольору весільної сукні

Згадуючи про весільну сукню, ми зазвичай уявляємо її білою. А між іншим, у ХVI-ХVII століттях одягнути білу шлюбну сукню могла тільки «невіста Христова», тобто дівчина, яка ставала монахинею, присвятивши себе Богові. Або дуже смілива наречена, яка не боялася критики суспільства.

Автор: Неля Романовська | Дата публікації: 14.07.2010 | Кількість переглядів: 142507

Жінкам пасують перлини…

Жінкам пасують перлини…

Перли – супутники престижу і багатства. Вони прикрашали корони і скіпетри царів, величний, святковий одяг монархів. Поява перлини на світ – істинне чудо, поєднання божественної гармонії і досконалості. Перлина – найніжніша прикраса для жінки.

Автор: директор мережі ювелірних магазинів “Камея", "ZARINA" Роман Резник | Дата публікації: 08.07.2010 | Кількість переглядів: 161350

Cекрети гарему

Cекрети гарему

Кожна жінка хоче бути для свого коханого чоловіка єдиною і неповторною. Нам близька думка, що ми створені для любові. Цікаво, для чого ж були створені тисячі тих жінок, які населяли гареми?
Найвизначнішим гаремом в історії був стамбульський палац Сераль, яким володіла династія Оттоманської імперії. У гаремі, який складався з 400 кімнат, жило 2000 наложниць. Цей гарем був цілим містом, оточеним великими стінами.

Автор: Маріанна Федик | Дата публікації: 07.07.2010 | Кількість переглядів: 24870

Діловий одяг, по якому нас зустрічають

Діловий одяг, по якому нас зустрічають

Діловий костюм не повинен бути надто яскравим або розкішним. Дорогий, але трохи консервативний одяг сприяє іміджу успішного бізнесмена. Діловому одягу, як відомо, притаманні приглушені тони, які можна назвати класичними: темно-синій, темно-коричневий, оливковий, сірий, колір слонової кістки, чорний, білий. Люди творчих професій частіше вибирають невимушений стиль.

Автор: Аліна Семчук | Дата публікації: 06.07.2010 | Кількість переглядів: 87744

Вогонь-дівка

Вогонь-дівка

Хто така вогонь-дівка? Чому хлопці люблять «дівчат з перцем»? Чому в нашій мові прижилося поняття «вискочити заміж»? Чому часто трапляється так, що коли «білі і пухнасті» дівчата перебувають в стані очікування свого судженого, їхні меткі подруги одна за одною «вискакують заміж»? Тому що поняття «вийти заміж» це завершальний етап динамічного процесу дівування. Так-так, саме динамічного. Хлопці люблять дівчат, в яких вирують життя і пристрасть.

Автор: Неля Романовська | Дата публікації: 06.07.2010 | Кількість переглядів: 103059

Покликання доповнювати одне одного...

Покликання доповнювати одне одного...

Якщо двох людей, які стоять перед вівтарем, запитати: «Чого ви чекаєте від сімейного життя?», то, скоріш за все, вони скажуть: «Щастя!». Але сімейне щастя – це результат праці обох людей.
Кажуть, з роками сімейні люди все більше стають схожі одне на одного. Не думаю, що люди розчиняються одне в одному. Скоріше – вчаться сприймати партнера, його індивідуальність, а може, і впокоритися перед екзотикою певних його рис.

Автор: Неля Романовська | Дата публікації: 06.07.2010 | Кількість переглядів: 93154

[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ]