Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація

Статті

Декорування бенкетного залу

Декорування бенкетного залу

Усі приготування до весілля починаються з вибору бенкетного залу. І якраз для того, щоб весілля стало незабутнім, бенкетний зал потрібно оформити зі смаком і шармом. Час, коли на стіну позаду наречених вішали величезний килим, давно минув. Сучасні наречені мріють цілуватися під вигуки «гірко» на фоні білих драпірованих тканин. І щоб від вигляду весільного столу гості отримували естетичне задоволення.

Автор: матеріали надані АРТ-студією "Життя прекрасне" | Дата публікації: 27.03.2010 | Кількість переглядів: 160459

Модна наречена сезону-2010

Модна наречена сезону-2010

Для тих, хто вирішив вийти заміж у 2010 році, при виборі весільної сукні та аксесуарів бажано керуватися останніми трендами весільної моди. Основним трендом цього сезону є повернення до класики, поєднання різних стилів і напрямків. Жіночність – головна риса у весільних сукнях-2010.

Автор: Неля Романовська | Дата публікації: 27.03.2010 | Кількість переглядів: 152268

Подружжя Моцартів

Подружжя Моцартів

Він був вундеркіндом і генієм. Невисокий на зріст, блідий, з невиразною зовнішністю. Уся Європа була в захваті від його «небесної музики», яку і сьогодні називають безсмертною. Перебуваючи серед хвали аристократів, фліртуючи з багатьма знатними жінками, Вольфганг Амадей Моцарт одружився з неосвіченою і далекою від музики Констанцією Вебер.

Автор: Олеся Шелест | Дата публікації: 26.03.2010 | Кількість переглядів: 90389

У 2010 році збільшено розмір податкової соціальної пільги багатодітним батькам

У 2010 році збільшено розмір податкової соціальної пільги багатодітним батькам

З метою посилення соціального захисту багатодітних сімей, поліпшення їх державної підтримки, створення більш сприятливих умов для виховання дітей у таких сім'ях Верховна Рада прийняла зміни до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб", які набрали чинності 1 січня 2010 року.

Автор: в. о. начальника державної податкової інспекції в м. Івано-Франківську Дмитро Романюк | Дата публікації: 26.03.2010 | Кількість переглядів: 14257

Такий солодкий поцілунок

Такий солодкий поцілунок

Цілуючись, люди керовані не тільки емоціями, а й біологічною природою. Під час поцілунку виділяється певна хімічна речовина, якою обмінюються організми людей. І мова йде не тільки про закоханих, а й про материнський, дитячий поцілунки. Тварини також обмінюються цією речовиною: слони – хоботами, пташки – дзьобиками. Навіть рибки цілуються.

Автор: Аліна Семчук | Дата публікації: 26.03.2010 | Кількість переглядів: 23552

Весільна подорож

Весільна подорож

Весілля – це спланований захід. До нього молодята готуються заздалегідь: за рік-два, іноді за півроку або ж, якщо сильно припекло, - за 2 тижні. А от медовий місяць рідко ретельно планують і переважно похапцем вирішують усе в останню хвилину, якщо взагалі до цього доходять руки.

Автор: Concordia | Дата публікації: 26.03.2010 | Кількість переглядів: 71384

Діти творять, малюють та пишуть про податки

Діти творять, малюють та пишуть про податки

З метою виховання молоді як майбутніх сумлінних платників податків, формування в них почуття відповідальності та поваги до законодавства Державна податкова служба України проводить конкурс під назвою «Податки очима дітей».

Автор: начальник відділу масово-роз‘яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ в м. Івано-Франківську Галина Яремко | Дата публікації: 26.03.2010 | Кількість переглядів: 30979

Нехай ваше життя завжди буде в «Тонусі»!

Нехай ваше життя завжди буде в «Тонусі»!

Ви одружуєтесь, а значить – виникає питання, де ви будете жити. Є кілька варіантів: з батьками, у власній оселі або ж орендуватимете квартиру, поки не придбаєте власну. Дуже часто молоді люди починають спільне життя, орендуючи житло.

Автор: власник агенції нерухомості «Тонус» Валентина Тарасюк | Дата публікації: 26.03.2010 | Кількість переглядів: 15697

А Костюм від Вороніна

А Костюм від Вороніна

Костюм – це найбільш елегантний предмет чоловічого одягу. Його форма диктує зміст. Він є символом соціального статусу і успіху, він декларує порядок. Своїм зовнішнім виглядом людина заробляє кредит довіри, у цьому проглядаються і цивілізованість, і культура.

Чоловіча мода в Україні
Українська чоловіча мода переживає новий виток розвитку...

Дата публікації: 01.09.2009 | Кількість переглядів: 88733

Якщо ви кажете «так» класичному костюму, то візьміть до уваги поради Михаїла Вороніна:

Якщо ви кажете «так» класичному костюму, то візьміть до уваги поради Михаїла Вороніна:

Загальний вигляд. Колір костюма повинен гармоніювати з кольором сорочки і краватки. Нижній ґудзик піджака не защіпають.

Комірець. Існує правило: сорочка сидить ідеально, якщо між защіпнутим комірцем і шиєю вільно проходять два пальці для короткої шиї і один ? для довгої.

Дата публікації: 01.09.2009 | Кількість переглядів: 80140

[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ]