Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Світові весільні тренди 2011 року

Дата публікації: 01.07.2011   Кількість переглядів: 151650

trendyЩо таке тренд? Тренд - це спрямованість зміни економічних показників, що визначається шля хом оброблення звітних, статистичних даних, і встановлення на цій основі тенденцій економічного зростання або спаду. Отже, експерти в галузі організації весіль склали список основних трендів, які, на їхню думку, будуть простежуватись у шлюбній сфері цього весільного сезону.

1.            У цьому році кількість шлюбних церемоній збільшиться, а весілля святкуватимуть з більшим розмахом, ніж у 2010-му. Це пов'язано з  виходом економік країн зі світової кризи.

2.            Дизайнери весільних суконь зосередяться не на кольорі, а на текстурі і матеріалах, більшим попитом будуть користуватися дорогі тканини. Залишатимуться популярними атлас, гіпюр, органза, шифон, шовк. Серед елементів оздоби й надалі домінуватиме ніжне, тонке мереживо. До речі, мереживо будуть використовувати і як основний матеріал для пошиття плаття. Кількість взятих напрокат суконь скоротиться на користь вбрання, купленого або пошитого на замовлення.

trendy23.            Незважаючи на те, що «правити балом» в кольорах суконь будуть білий і молочний відтінки, дизайнери не відмовляться від яскравого контрастного поєднання, наприклад, білого і чорного або білого і червоного.

4.            Мода на придбання двох суконь (однієї - для шлюбної церемонії, другої - для бенкету), як і на спеціальний дрес-код для дружбів і дружок продовжить свій розвиток.

5.            Пік популярності коротких і ультракоротких суконь минає. Мало не кожен весільний форум обговорює  фасони суконь з вирізом спідниці по центру, зліва, зправа.

6.            Особливо актуальними будуть сукні в грецькому стилі, силуету «рибка», а також із пишними спідницями. Прості спідниці, позбавлені прикрас, відходять у минуле: фактурні вишивки, волани, склаtrendy3дки, декоративні квіти, тюль і мереживо є основними елементами декору довгих суконь з останніх колекцій. Спинка з багатою оздобою - також ознака весільної сукні 2011 року. Модельєри пропонують такі елементи декору: симетричні й асиметричні переплетення атласних стрічок, а також вишивку з вкрапленням напівкоштовного каміння. Звичайно, лідерами весільного декору й надалі залишаються кристали Svarovski.

7.            Аксесуари на нареченій повинні бути делікатні, і взагалі бажано, щоб їх було якнайменше. Наречена повинна прагнути до природності: невитіювата зачіска, живі квіти, легкий візаж. Окрім фати, в моді залишаються капелюшки з вуаллю. Як доповнення до модних весільних нарядів 2011 року дизайнери рекомендують обрати вишукане кольє з білого золота з невеличкими діамантовими підвісками або елегантні прикраси з натуральних перлів.

8.            У гонитві за лаконічністю не варто забувати про жениха. Все частіше у найважливіший день чоловіки одягають фраки. Це має вишуканий і небуденний вигляд.

 

Маріана Малик

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст