Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Про що мріє ЄВА?

Дата публікації: 01.07.2009   Кількість переглядів: 96235

Чоловіки, збираючись разом, говорять про політику, риболовлю, футбол. Жінки - про косметику, телесеріали, але неодмінно розмова схиляється до теми про чоловіків. Адама цікавить весь світ, а світ Єви – Адам. Єва ревнує Адама до його світу, бо хоче, щоб він думав тільки про неї. А проблема в тому, що чоловік не завжди знає, чого хоче жінка. А жінка не завжди може сформулювати свої вимоги прямо, без емоцій, сліз і звинувачень. Отже, ми спробуємо допомогти Адамові.1. Єва має потребу в дружньому спілкуванні

Переважна більшість жінок не любить самотності. Ідучи під вінець, жінка розглядає свій шлюб як дружнє спілкування з чоловіком завдовжки з ціле життя. Чоловік не заперечує проти спілкування з дружиною, але дуже любить бувати наодинці (в гаражі). Повертаючись з роботи, Адам мріє побути в тиші або щоб його спокій порушував тільки монотонний звук динаміка телевізора. А жінка, просидівши весь день вдома, змінюючи дітям підгузники, прибираючи в домі і т.д., хоче довідатись, як чоловік провів цей день. Їй потрібне дружнє спілкування. Тому Адам заробив би у Євиному серці бонуси, якби вислуховував дружину або час від часу запрошував її  в ресторан чи кафе, де б вони могли погомоніти.

2. Єва потребує співчуття
У жінок вроджений талант співчувати. Поки жінка шукає того, кому потрібна допомога, чоловік шукає того, хто б допоміг йому. Оскільки співчуття заховане у глибині жіночої душі, час від часу у неї може змінюватись настрій: то вона плаче, то стає дуже тихою або, навпаки, дуже сердитою чи засмученою через якусь дрібницю. На питання Адама: «Що сталось?» вона відповідає: «Нічого», бо часто сама не знає, що з нею. У будь-якому разі це не час, щоб аналізувати чи пояснювати таку зміну настрою за допомогою логіки. Адамові треба просто обняти Єву, пригорнути до себе. І тоді його співчуття до неї компенсує її власне співчуття до себе.

3. Єві потрібна романтика
Жінки – натури романтичні. Оскільки жінці подобається романтика у стосунках з чоловіком, вона хоче, щоб атмосфера побачень тривала і після шлюбних обіцянок. Вона любить вечори, проведені наодинці з чоловіком. Чоловік для дружини – лицар, який завоював її серце і забрав із собою. Було б чудово, якби чоловік не загубив те серце по дорозі.
Залишатися романтичним не так вже й важко. Дружина  хоче, щоб чоловік брав її за руку або обіймав за плечі, поводився з нею, як з королевою. Не зайвими будуть милі  дрібнички-подарунки. І згодом, коли Адам подарує щось цінне, Єва не розглядатиме цей подарунок як компенсацію за постійну відсутність уваги.

4. Єва хоче ніжності
Ніжність доводить дружині те, що чоловік готовий її захистити. Ніжність – це більше, ніж дотик. Чоловік може бути ніжним у словах. Перед Адамом постало велике завдання: не тільки здобувати їжу, вигравати війни і бути прикладом доблесті, сміливості і честі. В його характері має бути місце для ніжності, яку він береже для дружини. Тому що саме ніжність чоловіка підтримує в жінці відчуття впевненості і любові. Біля сильного ніжного чоловіка жінка відчуває спокій і задоволення.

5. Єві потрібне пристрасне кохання
Якщо у подружніх стосунках не будуть виконуватись попередні чотири пункти, про п`ятий (пристрасне кохання) можна забути. Жінка – це криниця, воду в якій треба схвилювати, розворушити. Вона не схожа на чоловіка, який, наче бурхливий струмок, завжди готовий до дії. Адам повинен любити Єву зранку, коли прокидається, а не вночі, коли лягає спати. Якщо чоловік приділяє жінці увагу, відкриває перед нею двері, пригортає до серця, лагідно звертається до неї, то їй буде легко повернути вночі його пристрасть, яку він дарував протягом дня.

В Едемському саду Адамові було дуже самотньо. Бог створив з Адамового ребра Єву – красиву, гомінку і ніжну. Адам не тікав від неї, а був безмежно щасливим зі своєю половинкою. Все живе навколо раділо таким стосункам. Коли люди скуштували плід з дерева пізнання життя і смерті, між Адамом і Євою виникли непорозуміння. Але Творець милостивий, Він дає кожному шанс. Одружуючись, Адам прагне повернути свій втрачений рай, а Єва повинна все зробити для того, щоб життя з нею було для нього райською насолодою.

Олеся Шелест

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст