Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Нехай весь світ зачекає…

Дата публікації: 26.08.2011   Кількість переглядів: 170657

Нестандартна фігура:
як вибрати сукню

Хто придумав стандарти краси 90-60-90? Поки і так досить струнка дівчина мучить себе дієтами, намагаючись собі і всьому світові сподобатись, пишнотіла наречена  впевнено іде під вінець. А її жених не може повірити в щастя, що відтепер ця жінка з пишними формами належатиме йому! Природа мудра, вона не підкоряється людським стандартам, у неї свої еталони краси.

Доброї людини має бути багато!

Народна мудрість просто так нічого не говорить. Відомо, що «пишненькі» жінки, як правило, набагато «яскравіші» і веселіші, ніж їхні худі подруги. Доказом цього є той факт, що велика кількість чоловіків «западає» саме на пишнотілих жіночок.

А от вибрати весільну сукню нареченій з нестандартною фігурою не так просто. У салонах, зазвичай, більше суконь до 46-го розміру.

Очевидно, такій нареченій не варто обирати сукню із рюшами, пишною спідницею. Це буде значно збільшувати фігуру.

 Загальні рекомендації фахівців для повненьких наречених приводять до таких висновків:

  • Фасон сукні повинен значно «витягувати» фігуру. Ідеальна для цього сукня «А-силуету», яка облягає плечі і розширюється донизу.
  • fihura03 Пишній дівчині краще віддати перевагу чітким асиметричним лініям і  вертикальним клиновидним вставкам.
  • Якомога менше дрібних деталей. Банти та інші дрібні деталі  додають повноти, тому не варто захоплюватись такою оздобою.
  • Корсет може виручити, тому не варто від нього відмовлятись. За допомогою корсету можна гарно «стягнути» талію, підкресливши жіночі форми. Корсет повинен бути з цупкої тканини, щоб не підкреслював складки тіла.
  • Зазвичай пишнотілі дівчата мають великий бюст, тому варто вибирати сукню зі шлейками або рукавами. В такій сукні наречена почуватиметься впевнено.
  • Діадема, дизайнерське рішення якої має трикутну форму, допоможе «витягнути» овал обличчя. До того ж діадема стимулюватиме наречену тримати поставу королеви.
  • Як правило, повненькі дівчата не можуть похвалитися лебединими шиями, тому варто звернути особливу увагу на вибір аксесуарів. Візуально видовжать шию довгі сережки, довгі великі прикраси на шиї, багатоярусне намисто.

Це загальні рекомендації. Але кожна дівчина повинна прислухатися і до себе, і до порад досвідчених стилістів, консультантів весільного салону. Кожна фігура має свої особливості: масивні бедра при худій верхній частині тіла або ж, навпаки, надто пишні руки і плечі. Так, нареченим з непомітною талією варто вибирати весільне вбрання серед асиметричних суконь з ліфом на широкій бретельці, перекинутій через шию. Якщо такий ліф не подобається, то варто звернути увагу на ліф з глибоким V-вирізом. «Зробити» талію і додати зросту допоможе сукня в «іспанському» стилі. Жінкам з «важкуватими» бедрами і вираженою талією стилісти рекомендують вибирати сукню «А-силуету» або ж трапецевидної форми. А якщо ліф сукні буде оздоблений багатше, ніж спідниця, то це дозволить відвернути увагу від недоліків фігури. Шлейф весільної сукні візуально видовжує фігуру.

Отже, приховуємо невеличкі недоліки фігури, підкреслюємо переваги (розкішний бюст, наприклад), додаємо сюди гарний настрій, впевненість в тому, що ви - красуня, доброту серця, кохання нареченого... і нехай весь світ зачекає! 

fihura04

 

Евеліна Шелест

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст