Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Відтінки мають значення

Дата публікації: 24.02.2012   Кількість переглядів: 136872

Неля Романовська

Чим поняття кольору відрізняється від поняття відтінка? З фізичної точки зору – нічим. Тому що в природі жоден колір не є чистим. А з життєвої точки зору кольором прийнято називати те, що має спеціальну назву у мові (червоний, білий, жовтий), а відтінком-такі деталі, які неможливо виразити такими назвами (лимонно-жовтий, аквамариновий, срібний). Тим не менше, люди говорять ще й про відтінки, наприклад, у мові. Словом відтінки такі різнобарвні, як і саме життя. Власне, поняття кольорів мають і певне ментальне забарвлення. Наприклад, в українській мові синій і блакитний – чітко розмежовують, тоді як в англійський говорять просто «bluе».

            Останнім часом люди приділяють особливу увагу відтінкам. Це свідчить про обізнаність у кольорах і формування смаку. Наприклад, рожевий колір. А який конкретно: блідо-рожевий (майже білий), персиковий, чи насичений аж до малинового? У весільному декорі обізнаність у відтінках має велике значення. Адже бутоньєрка нареченого повинна гармоніювати із букетом молодої, а кольори суконь дружкам варто підбирати так, щоб не порушувати кольорову гаму весілля.

            Поєднувати відтінки потрібно дуже обережно. Наприклад, весілля, оформлене  у фіолетовому кольорі може бути холодне, сумне і темне. Зате фіолетовий - плюс бузковий – плюс ніжно салатовий буде «дихати» весною.

 

малиновий відтінок весілляМалиновий

Насичений рожевий колір. Смачний колір дозрілої малини. Весілля, оформлене у таких відтінках, буде яскравим і нарядним, збуджуватиме веселий настрій. Його сміливо можна використовувати у бенкетних залах з неідеальним ремонтом, оскільки цей колір має здатність перетягувати на себе увагу.

 

Відтінок морської хвиліМорська хвиля

Сьогодні дуже модна морська тематика. Колір морської хвилі, зеленувато-блакитний. Сьогодні декоратори, флористи сміливо поєднують його з і салатовим, молочним, синім, бузковим. Весільний декор у такому кольорі доволі стриманий, з претензією на оригінальність.

 


Блідо рожевий

Це колір щойно розквітлої яблуні, 

Блідо-рожевий відтінок весілля

де на пелюстках білий колір плавно переходить у ніжно рожевий. Такий відтінок гарно поєднують із молочним, білим, салатовим. Весілля, оформлене такими відтінками, буде ніжним, панським, делікатним. Але, такі кольори можна використовувати лише у бенкетних залах з гарним ремонтом і світлим інтер`єром. В іншому разі весільне оформлення просто загубиться. Блідо-рожеве оформлення подарує гостям весняний настрій.

 

оливковий відтінок весілляОливковий

Колір стиглих оливок. Не яскраво зелений і не салатовий, а брудно-зелений, спокійний, колір трави, що вже налилася соком. Це не експериментальний відтінок в оформленні. Мабуть він сподобається всім, оскільки наші очі звикли до  відтінків зеленого. Таке листя дерев, трава та інші рослини. Оливковий поєднують з різними кольорами (особливо з білими квітами, молочними), адже зелені додатки використовують майже у всіх флористичних композиціях. Таке оформлення пасує майже до всіх бенкетних залів.

 

 

Бузковий

Колір першого бузку. Колір збудженої після сну весни. Або ж трішки темніший - колір перших весняних лісових пролісків. Гарний у контрасті з молочним, білим, салатовим. Часто бузковий відтінок поєднують з темно фіолетовим, синім-волошковим. Останнім часом цей відтінок отримав особливу популярність серед наречених.


 Така кольорова гама оформлення для сміливих наречених.Хоча у весільному декорі бузковий, як і колір морської хвилі, не можна назвати класичним відтінком.

 

 

Молочний відтінок весілля

Молочний

Ніжний спокійний колір слонової кістки. Це класичний колір, його можна поєднати з будь-яким іншим, він є прекрасною базою для відтінення інших фарб. Наприклад, поєднання молочного з  бордовим має кращий вигляд, ніж контраст білого і бордового. Цей колір ніби пом`якшує контрастність. У весільній моді молочний відтінок поруч із білим – один з найпопулярніших. Адже весільні сукні кольору ivory увійшли у моду тому кілька років і з кожним днем стають все більш популярні.

Неля Романовська

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст