Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

АРКА для вітання

Дата публікації: 28.03.2012   Кількість переглядів: 98984

весільна аркаВЕСІЛЬНА АРКА – це символ небесного купола, одна з найважливіших декорацій на весіллі, витвір фантазії флориста-декоратора. Кожна арка – ексклюзивна, неповторна, як і людина, яка її створює. Хтось віддає перевагу орхідеям, хтось любить троянди або польові квіти, але кожна арка милує наш погляд і є безсумнівною ознакою свята. Весільна арка потрапляє в об`єктив фотокамер, творячи історію вашого кохання.

Каркас 

Арка повинна мати міцний каркас, бути стійкою. Вона може бути напівкруглої, прямокутної форми, мати форму серця тощо. Її металеву частину переважно прикривають тканиною, а вже потім декорують квітами, бантами тощо.

Столик для вітання

Столик для вітання – найважливіший  атрибут. Арка є його доповненням. Столик драпірують тканинами, прикрашають квітами і бантами, стрічками. Переважно вибирають невеличкий столик круглої або прямокутної форми. На нього кладуть скриньку для грошей, квіти, подарунки.

декоруванняСтиль

Арка для вітань повинна бути виконана у тому ж стилі, що й усі весільні декорації. Вона повинна гармоніювати і з букетом нареченої, і з бутоньєркою нареченого, з оформленням машини, словом, усе треба ретельно продумати. Якщо ви звернетесь до професіоналів, вони обов`язково вам підкажуть, як краще поєднати елементи декорацій. Без сумніву, кожен клієнт має свій смак і уподобання. Але професійність і  досвід – важливі моменти правильного вибору. Вибрати арку у японському стилі з гілочками сакури чи в українському – з маками, ромашками і волошками? Вирішувати вам! Завдання декоратора – зберегти стиль і вразити ваших гостей.

весільна аркаКолір

Найбільш популярні білі, молочні, салатові кольори, відтінки рожевого. Рідше для створення арок використовують червоні кольори. Останнім часом дуже модні етноарки – в українському стилі, а також,  так би мовити, нестандартне поєднання кольорів: салатовий з бузковим або блакитний з рожевим. Для такого поєднання потрібен тонкий підхід, щоб не переборщити, а тільки погратися відтінками.

Квіти

Квіти на арці можуть бути як живі, так і штучні. Звичайно, арка, оформлена живими квітами,  матиме більш презентабельний вигляд. Така арка дорожча, ніж зі штучними квітами. Але якщо  використати якісні, схожі на живі штучні квіти, вони вражатимуть не менше.


Хто такі декоратори?

Це люди, які бачать усі елементи побуту, речі як первинний матеріал, якому вони дають інше життя. Вони люблять творити. У них зі старої поржавілої праски виростають квіти, звичайна листівка перетворюється на витвір мистецтва, а з квітів вони складають чудові ікебани, які не залишають нікого байдужими. Ці люди мають свій світ. Витвором своїх рук вони запрошують у світ краси інших: тому-то люди, зайшовши до магазину, нібито випадково зупиняють погляд на картинці з сухоцвітів і вже подумки шукають вільне місце на стіні своєї оселі для цієї картинки. Саме такі люди покликані робити весільні арки.

 

весільна арка

Вартість

Вартість весільної арки від 600 до 2000 гривень. Така ціна умовна, оскільки, все залежить від виду квітів, вартості матеріалів. Переважно весільну арку замовляють у комплексі з оформленням бенкетного залу. Це дуже розумно, оскільки в усьому декоруванні панує єдиний стиль.

Виїзна церемонія

Найперший елемент виїзної церемонії – весільна арка, яка на фоні дерев і синього неба створює неймовірне видовище. Сьогодні все більш модна і популярна картина, коли молодята ідуть по білій доріжці, а гості спостерігають за цією помпезністю, сидячи на білих стільцях. Така традиція прийшла до нас з Американського континенту і добре прижилася. Ну що ж, людям сподобалось робити зі свята ще більше свято!

Неля Романовська

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст