Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

ВЕСІЛЛЯ З РОЗМАХОМ, або Як вибирати бенкетний зал

Дата публікації: 28.03.2012   Кількість переглядів: 99510

бенкетний залВибір бенкетного залу - річ непроста. До неї не варто ставитись легковажно, адже гості повинні понести з весільного бенкету враження і спогади про гостинність наречених.

Перш ніж приступати до пошуку весільного залу, необхідно зібрати всю інформацію про майбутнє свято: дата і час проведення, кількість гостей, їхній вік, програма свята, передбачені розваги, вимоги до місця розташування, кухня і т.д. Починати пошук приміщення для весільного свята варто за 3-4 місяці, а ще краще – за рік до одруження. Чим більше часу ви залишите на пошук залу, тим більший у вас вибір бенкетних залів.

Найскладніше в цьому процесі – це наявність вільного часу, який доведеться витратити на відвідини різних закладів. Хоча можна поєднати приємне з корисним і провести 3-5 незабутніх романтичних вечорів з коханою людиною у вибраних ресторанах або кафе. Можна звернутись і в агенцію весільних послуг. Весільні консультанти мають багато досвіду та інформації (на скільки розрахований той чи інший зал, яка там кухня, ціна тощо). Вони можуть допомогти з інформацією взагалі вільні зали в Івано-Франківську на обрану вами дату.

Щоб відсіяти всі невідповідні заклади, з`ясуйте: 

1. Розташування ресторану (враховуючи можливість паркінгу і під`їзду авто).

2. Зовнішній вигляд закладу і навколишньої території.

3. Інтер'єр. Внутрішнє оздоблення ресторану – чи підходить він за стилістикою до вашого весілля. Можливість оформлення залу іншими дизайнерами, оскільки дуже часто зали вже оформлені і адміністрація ресторану не дозволяє оформляти за вашим бажанням.

4. Перегляньте туалетні кімнати та  гардероб.

5. Рівень сервісу – наскільки привітний обслуговуючий персонал. Для невеликого бенкета  (15 - 20 чоловік) досить одного офіціанта. Для бенкета на 50 і більше гостей потрібні будуть 2-3 офіціанти.

6. Чи є можливість замовлення окремого залу для танців.

7. Яка орендна плата за те, щоб кафе закрили для інших відвідувачів.

8. Наявність кімнати для перевдягань тамади.

9. Наявність місця для танців і музикантів (діджея).Особливу увагу слід звернути на розмір танцювального майданчика і відстань між столиками.

10. Наявність весільного меню. Обговоріть його з адміністратором. Уточніть, які продукти можна принести з собою.

11. Наявність холодильника або місця під торт.

12. Замовте що-небудь для себе, щоб зрозуміти, наскільки смачна кухня і які за розміром порції, переконайтеся, що ціни відповідні.

13. Уточніть, чи є музиканти, чи вам дозволять замовити їх окремо.

14. Домовтесь про оплату: вартість банкету на одну людину, необхідна передоплата для бронювання, мінімальна сума замовлення, фіксація кінцевого рахунку (бо ціни змінюються, і ваш рахунок може змінитися через 2 місяці).

15. Не забудьте про важливі дріб’язки – такі, як розбиті келихи, посуд, розлите шампанське і т.д. Такі витрати, за загальним правилом, повинні входити у вартість обслуговування.

16. Час закриття. Якщо ресторан працює далі ніж до півночі, варто уточнити, по якій ставці оплачуються нічні години.

17. З`ясуйте, які обмеження і вимоги закладу.

18. Не забудьте запитати про  знижки, оскільки весільний банкет дуже часто становить третину, а іноді й половину всіх весільних витрат, і навіть один маленький відсоток знижки заощадить вам немаленьку суму!

19. Якщо ви бажаєте влаштувати гостину «з розмахом», то зробіть спостереження за «коєфіціентом економності»: гарний заклад не буде економити ні на серветках, ні на порціях страв, ні на рекламі. До речі, багато ресторанів мають свої сайти, де ви можете попередньо ознайомитись з їхнім інтер`єром, цінами, обслуговуванням.  

20. Розкішний бенкет починається з розмови з адміністратором, директором закладу. Вам повинно бути комфортно у цій розмові, адже в організації весільного вечора доведеться ще не раз знаходити спільну мову з цією людиною. Тому після розмови з професіоналом у вас повинне залишитися відчуття, що ваше свято – в надійних руках.

В Івано-Франківську немає великої проблеми із ресторанами на 100 - 110 персон. Складніша ситуація, коли весілля розраховане на 200 і більше чоловік. Вартість за одного чоловіка на весіллі становить приблизно від 250 грн. і вище.

Останніми роками відкрилося багато чудових нових закладів. Звичайно, є  ресторани у нашому місті, які давно «завоювали клієнта» і мають бездоганну репутацію. Проте щойно побудовані бенкетні зали мають свої плюси: враховано європейський дизайн, помітне намагання вразити клієнта новинками у стравах. Велика конкуренція сприяє покращенню сервісу і шанобливому ставленню до клієнта.

P.S

Відвідавши майже всі кафе і ресторани Івано-Франківська, працівники редакції «Щасливої пари» в один голос можуть заявити: абсолютно всі власники закладів харчування – це фанати своєї справи, люди, які постійно намагаються здивувати своїх гостей і приймати все краще і краще. А вже клієнт розсудить і сам виставить у своїй душі кількість зірок ресторану.

Маріанна Малик

Коментарі
Ірина

Доброго дня!! Вибачте, але що це за фото в статті? Де є такий зал? Дуже красивий!

09.09.2012

Ім'я  
E-Mail
Текст