Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Залізні коні для наречених, або Весільний кортеж

Дата публікації: 28.03.2012   Кількість переглядів: 94554

кортеж для наречених

На що акцентуємо

В Україні така традиція з`явилася досить недавно. Завжди пріоритетним  для українських наречених було добре нагодувати гостей і зекономити на вбранні, аксесуарах, весільному авто. У світі все по іншому. Переважно молодята організовують невелику гостину, на яку приходять найближчі родичі і друзі, зате для себе роблять справжнє свято, витрачаючи чималі кошти. Завдяки івано-франківським підприємцям наречені нашого міста теж отримали можливість «прокататися з вітерцем» у свій весільний день. Розгулюючи вулицями Івано-Франківська, пишно вбрані квітами та стрічками, весільні авто вітають нас гучними сигналами.

Яке авто вибрати?

Це питання смаку і коштів. Вартість оренди авто – від 130 грн. за годину. Чим вищий клас автомобіля, тим дорожче. Варто пам`ятати, що автомобіль дають в оренду не менше, ніж на чотири години. Окрім лімузинів, які найбільш популярні, молодята вибирають і інші марки автомобілів: Dodge Nitro, Nissan Pathfinder, Audi A6 4b, Toyota Camry, Chrysler 300C, деякі моделі Mercedes та інші. Останнім часом дуже модний ретро-кортеж.

весільне автоДе замовити?

В Івано-Франківську можна замовити кортеж у весільній агенції або ж звернутися безпосередньо до власників авто. Ціни у всіх приблизно однакові. Бажано користуватися послугами професійних перевізників, щоб уникнути «небажаних сюрпризів» у такий важливий день. Власне, люди, які займаються перевезенням професійно, мають достатньо досвіду, дбають про власну репутацію, тож зроблять все, щоб у молодят залишились найкращі спогади. Можна скористатися послугами близьких людей  і позичити у них авто. Але, як і в кожній справі, є підводні рифи, про які знають усі досвідчені весільні перевізники.

1. У професіоналів «набита рука» щодо продумування маршруту. Вони знають, як найкраще уникнути заторів на дорогах. Кожна хвилина весільного дня – на вагу золота. Буде прикро, якщо, скажімо, наречені запізняться на шлюб. Тоді майже всі події цього дня змістяться в часі.

2. Весільне авто зазвичай оформляють квітами. Тому кожен водій, який возить молодят, знає, що треба їхати зі швидкістю не більше, ніж 40 км за годину. Інакше весільна ікебана просто розпадеться. Жоден дизайнер-флорист не зможе створити таку композицію, яка б взагалі не боялася великого вітру.

3. Авто повинне бути в належному технічному й естетичному стані. Перед весіллям водії проводять огляд авто, щоб кортеж з молодятами не зупинився десь на півдорозі під час весільної фотосесії. Щодо естетики: автомобіль з нареченими обов`язково побачать гості, він потрапить до відео- і фотопам`яті. Тому його вигляд повинен бути бездоганним.

Колір

Часто наречені вибирають колір авто кортежу під загальний стиль весілля. Скажімо, у нього червона краватка, у неї – червоні троянди в букеті, червоні сукні дружок плюс червоне авто. Але такий задум можна зреалізувати тільки при ретельному плануванні заздалегідь. Під час весільного сезону усі найкращі автомобілі замовлені, а тим, хто надто пізно звернувся до цієї теми, доводиться користуватися тими авто, які залишились. Популярні автомобілі чорного, білого, сірого, рожевого кольорів.

Нестандартне рішення

Бажаючі виокремитись, використовують «давно забуте». Наприклад, старенький "запорожець", "волгу", "чайку" та інші авто. Альтернативним транспортом може бути карета з кіньми, у якій молодята проїдуться як середньовічні принц і принцеса. Цікавий вигляд у ролі весільного кортежу мають спортивні автомобілі.

Останнім часом ми бачимо, як любителі байку роблять байкерські весілля. При цьому наречені використовують в ролі весільного кортежу мотоцикл. Менш популярні, але мають місце і велосипеди.

На якому залізному коні наречений приїде до дому нареченої? Весільне авто – це перше враження весільного дня. Він візьме свою долю за руку і поведе її за собою. Разом вони поїдуть звершувати весільні обряди. Або… вони поїдуть у своє щасливе спільне майбутнє. А повезе їх весільний кортеж!

Ярослава Романишин

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст