Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

МАКІЯЖ ОСЕНІ

Дата публікації: 05.10.2012   Кількість переглядів: 84048

Тіна ГончарукМакіяж осені є особливим, тому що має, як і природа, свою особливу палітру.  Традиційні кольори осіннього сезону – золотий коричневий, оранжевий, для губ – ніжно-рожевий та персиковий. Але основний і головний тренд  осені – це коричневий макіяж. Актуальні різні види такого макіяжу: як з мінімумом помади та  туші, так і класичні  варіанти.  Класичний варіант  виглядає краще, а макіяж з коричневою тушшю або моркв’яною помадою  дуже ніжний  і допомагає підкреслити природню красу. А це в макіяжі – головне. Часи, коли в моді були тоненькі чіткі брови, – давно минули. Дуже шкода, що до цього часу багато молодих дівчат забувають про це. Восени в моді широкі густі брови, обов’язково природної форми і достатньо темні.  Кажуть, очі-дзеркало душі. Макіяж цієї осені робить акцент саме на очах. Придбайте хорошу косметику, не забудьте про підводку та перламутрові тіні. На багатьох цьогорічних показах туш стала ледь не єдиною  на обличчях моделей. Треба  наголосити лише, що наноситься вона товстим шаром так густо, що наявність іншої косметики стає непомітною. осінній макіяжЩе однією модною тенденцією цьогорічного макіяжу “осінь“ є підводка.  Лінія повинна бути чіткою та насиченою. При цьому рум’яна та помада взагалі не обов’язкові. Цієї  осені з літа м’яко перейшов також східний макіяж очей, тому сміливо можете його використовувати.

Зупинимось на макіяжі губ. Тенденцій в цьому сезоні декілька – помади або нема взагалі, або вона яскраво-червоного  кольору. Інша особливість – помаду підбирають в тон тіней.  Здебільшого, це помада персикових та пастельних тонів. Можна також користуватися сливовою помадою, причому глянцевою.

Наносячи макіяж цієї осені, та і в будь-яку пору року, не забувайте головну тенденцію – природність. Вона не виходить з моди ніколи =).

Бренд-менеджер Peggy Sage Івано-Франківськ - Тіна Гончарук

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст