Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Модний макіяж літа 2013

Дата публікації: 26.07.2013   Кількість переглядів: 109876

Тіна ГончарукВ новому літньому сезоні здійснюються найбільш сміливі б'юті-мрїї. Помала кольору фуксії, тіні кольорів веселки або повна відсутність макіяжу - різноманітність тенденцій вражає уяву навіть найсміливіших.

До вибору колекції літнього макіяжу-2013 слід ставитись так само серйозно як їло зміни гардеробу. Адже візажисти в цьому сезоні черпали натхнення в нових колекціях з подіумів.

Модним відкриттям стали «літаючі» стрілки - цікава новинка в макіяжі - 2013. Це маленькі кокетливі стрілки, що беруть початок лише від складки верхньої повіки, а не від лінії росту вій. 

Модний макіяж літа 2013

Не дивлячись на практично повну відсутність макіяжу очей, погляд стає грайливим і трохи схожим на погляд кішки. Ще одне оригінальне рішення, яке мало успіх і в минулому сезоні, - тіні, що нанесені на нижню повіку. В цьому сезоні мода в макіяжі пропонує також наносити тільки один відтінок без переходів та змішувань кольору. Якщо ви обрали яскравий насичений макіяж, то він в 2013 році має бути чітким. Стрілки - жирні, насичені, акуратні і чіткі. Якщо ви обрали насичені тіні синього, оранжевого, чорного або рожевого кольорів, то в цьому сезоні пропонується наносити їх не тільки на рухома повіку, але й на ділянку під бровами. Модний макіяж літа 2013Дуже сміливий ефектний та яскравий варіант макіяжу. Але разом з тим універсальний та самий економний макіяж літа 2013 - це макіяж в стилі «нюд». З ним надзвичайно комфортно влітку. До того ж яскраво підкреслена природна краса завжди в моді. В цьому сезоні популярна деяка блідість і навіть легка порцеляновість шкіри, тому засмага та бронзати хай зачекають до наступних сезонів. Але хочу зауважити, що якщо природність, на вашу думку, - це повна відсутність косметики, то ваша думка не співпадає з думкою провідних дизайнерів та візажистів. При мінімальному використанні косметики все ж без тональної основи та консилера гарний природний модний макіяж неможливий. Тому не забувайте про ідеально рівний тон обличчя.

Тепер про брови. Уже декілька сезонів поспіль, і особливо у 2013 році, брови є головним хітом модного макіяжу. Сміливо виділяйте їх і підкреслюйте.

Що ж, експерименти над жіночим модним макіяжем продовжуються. А нам залишається обрати улюблений запропонований варіант і, сміливо втілюючи його у життя, завжди залишатись модними та привабливими в гарному літньому настрої.

Бренд-менеджер Peggy Sage Івано-Франківськ Тіна Гончарук

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст