Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Ідеальна жінка: слабка чи сильна?

Дата публікації: 28.07.2013   Кількість переглядів: 87919


ідеальна жінкаЧас сильних жінок

Безумовно два останні століття – час сильних жінок. Пригадуєте жіночі імена епохи комунізму? Тракторина, наприклад. Саме режим виховував наших бабусь і матерів не як тендітних пані з блідою шкірою, які щомиті нібито непритомніли, а жінку, яка «Коня на скаку остановит, в горящую избу войдет». Історія, звісно, час від часу пропонує нам приклад сильної жінки – амазонка, Жанна д'Арк, Клара Цеткин... Але у жінок, що би вони не вигадували, існують базові завдання. Вони досить прості й нечисленні: родина, затишок і діти. Це все. Більше нічого жінка нікому не повинна. Не може чоловік виношувати дитину і годувати її грудьми. Все інше робити повинен чоловік і тільки він. Бізнес і кар’єру жінка може дозволити собі тільки як  розвагу, якщо це не на шкоду родині і, головне, дітям. І таку ситуацію жінці теж повинен забезпечити чоловік. Один автор написав: «Якщо чоловік сидить на дивані, а жінка важко працює, то в чому тут сила? Це не сила, це жінка просто немудра». Не надихнула, не підтримала, не вмотивувала. Звісно, є невиправні чоловіки. Але мова не про цю меншість.

 

сильна жінка

Яка ж вона – ідеальна жінка?

Ідеальна – це слабка чи сильна? Ідеальна жінка та, яка прогріває машину в очікуванні чоловіка? Та, яка здатна нашаткувати 25 салатів за вечір? Жінка, що заплакала за своє життя тільки одного разу — на футбольному матчі «Динамо» — «Шахтар»? Уявімо ідеальну дружину. Гарна, розумна, готує смачну печеню, захоплюється східними танцями, прасує сорочки. І все це для того, щоб бути цікавою для свого чоловіка. А він, прийшовши додому, вечеряє, бере газету і сідає на диван перед телевізором замість того, щоб співати оду цій ідеальній жінці. Чого ж йому ще треба? Виявляється, роль ґаздині для жінки ­ лише один із її чотирьох станів. Отже, ґаздиня, а ще –коханка, дівчинка і королева. Висновок: ідеальна жінка та, яка вміє балансувати і швидко переключатися з одного стану на інший. Тоді жінка різна і завжди цікава для свого чоловіка.

 

Чого хоче чоловік?

Ідеальну жінку в ролі дружини хочуть бачити не лише гарною, доглянутою, але і доброю, вірною, ніжною, співчутливою, не ревнивою, терплячою. А також соратницею, помічницею, здатною вчасно дати потрібну пораду, до якої неможливо не прислухатися, яка буде стимулювати його до кар’єрного зросту, хвалити і підтримувати. Чоловіки захоплюються сильними жінками, але не поспішають з такими одружуватися. За своєю природою жінка повинна бути слабкою і жіночною. У цьому її сила. Чоловік хоче, щоб його вважали незамінним, розумним, талановитим, діловим, успішним, захоплювалися його вчинками. Саме так чоловік відчуває любов. Якщо жінка не виконує цього, тоді чоловік почувається непотрібним.

«Відшліфований» чоловік

Кажуть: вийдеш заміж за нього і відшліфуєш! «Жіноча сила» як негативна риса слов`янської культури так сильно увійшла до наших традицій, що ми змалку чуємо фрази-докори, які вигукує мама до батька: «Як ми проживемо на твою зарплату?», «Що ти за чоловік?», «Ти не здатний утримувати сім`ю!», «Ти надто швидко їдеш!». Але ми не завжди замислюємося над тим, що такі висловлювання його контролюють. Чоловік не бажає, щоб у ньому сумнівалися. Якщо жінці вдається зламати чоловіка, то він передає чоловічу роль жінці. Зазвичай це закінчується тим, що жінка стає нещасною, адже вона не збиралася брати все на себе, вона просто хотіла підштовхнути його до доброго. Ось вам і «відшліфований чоловік». Кожна дружина зламаного чоловіка в юності мріяла про принца – сильного і відважного, який дужими руками захистив би її від будь-кого. Жінка, яка на перше місце ставить себе і свої амбіції, зазвичай або залишається сама, або живе з «зацькованим звіром». Чоловік, якому не давали розправити крила, згодом перестає боротися і живе за інерцією. Але і це жінку не влаштовує.

чоловік і жінкаТо що ж робити?

Усі ми хочемо бачити поряд з собою вольового, сильного та владного чоловіка. Того, хто вирішить наші проблеми.  Ідеального татка для наших дітей і лицаря, який співає серенаду під нашим  балконом. Нам потрібен той, на чиє плече ми можемо розраховувати і в чиїх добрих та ніжних руках заховаємось. Але що нам робити для цього? Підтримувати свого коханого! Навіть якщо у нього щось не виходить, все одно він – найкращий і все зробив правильно! Спіткнувся – разом, взявшись за руки, переступіть через цю перешкоду! Говоріть йому, який він сильний та гарний, говоріть, як вам з ним пощастило і ви побачите – він стане сильнішим, стане ще кращим! Не всі можуть бути бізнесменами, але і не всі ми – Анджеліни Джолі. Проте усі можемо бути щасливими. А що дадуть докори і сварки? Хіба вони зроблять його кращим? Так, є «позитив» – ми випускаємо пару. Але ж хіба ми якісь дракони, що в нас тої пари і вогню так багато? Кожна з нас – ніжна і пухнаста кішечка, яка сідає на коліна, муркоче і яку неодмінно за це погладять. А щодо сили: сильна жінка переконає чоловіка у своїй слабкості. Отже, ідеальна жінка – у першу чергу, мудра. А в мудрої жінки – сильний чоловік!

ідеальна жінка

Евеліна Ковальчук

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст