Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Любов Драгомирецька: «Кожен наш виріб -ВИШИТИЙ ШЕДЕВР!»

Дата публікації: 11.07.2014   Кількість переглядів: 87816

Любов Драгомирецька, Любава

Останнім часом вишивання стало надзвичайно модним. Чим можна пояснити таку тенденцію?

Не секрет, що саме західна України славиться своїм нестримним бажанням плекати традиції рідного краю. Наші предки зберігали та передавали молодим поколінням унікальні здібності, зокрема мистецтво вишивання. Приємно, що сучасна молодь не нехтує своїми традиціями, а навпаки, прагне зберігати їх, доповнювати сучасними вкрапленнями і пишатися тим, що ти - українець. Сьогодні українцем бути модно.

Як виникла ідея відкрити саме такий магазин?

Спочатку виникла потреба у власній вишиванці. Таку сорочку, яку б я хотіла мати і не соромлячись носити, не знайшла, тому вирішила вишити самотужки. А коли мої роботи сподобалися людям, зрозуміла, що це добра можливість реалізувати себе саме в напрямку вишивання. Приємно, що моє захоплення підтримали мої рідні, що і стало поштовхом до створення майстерні вишивки.

Які товари та послуги пропонує магазин «Любава»?

Гуцульські строї, елегантні покутські, бойківські, опільські вишиванки та етновбрання на сучасний лад - у нас ви знайдете усе різнобарв'я традиційного одягу. У майстерні української вишивки «Любава» кожен може не тільки придбати ексклюзивний одяг ручної роботи для всієї родини, але й замовити індивідуальне пошиття сучасного українського костюма чи сорочки. Вишиті модернові строї та різноманіття вишитих рушників доповнюють і ткані вироби - доріжки, крайки, запаски. Ми пропонуємо також оригінальні та неповторні аксесуари ручної роботи, точніше - авторські прикраси, виконані із натурального каміння у поєднанні зі сріблом та бронзою. А вишукані прикраси з бісеру, різнобарвні хустки не тільки доповнять українське вбрання, але нададуть вишуканості будь-якій сучасній сукні.

І, звичайно, кожній українській господині ми можемо запропонувати широкий асортимент виробів із кераміки, які представляють культуру та побут Покуття і Гуцульщини.

магазин Любава

Чи останні події, зростання національної свідомості вплинули на продаж вишиванок?

Прикарпатці споконвіку шанували вишиванку, вдягали її на великі свята, на вагомі події, тому говорити, що політичні події якось вплинули на попит вишиваної сорочки, не доводиться.

Так, я вже говорила, що без моєї любові до вишивання не було б і майстерні. Це моє найбільше хобі, яке не проміняю на жодне інше. Намагаюся привчати до цього своїх доньок, як колись навчала мене моя матір.

Чи часто наречені купують у вас сорочки? Якщо так, то які саме?

Часто. Молоді пари віддають перевагу так званим «парним вишиванкам», тобто платтю для молодої і вишиваній сорочці для молодого. Також користуються популярністю вишивані костюми із дотриманням усіх традицій нашого краю. Визначених параметрів для молодих немає, наразі кожен обирає те, що йому до вподоби, а ми, у свою чергу, намагаємося втілити бажання молодят у життя.

А є різниця між звичайною і весільною вишиванками?

Звичайно. Весільну вишиванку молодята вперше вдягають у найважливіший день свого життя - день одруження. Така сорочка стає оберегом їхнього подружнього життя і є найціннішою річчю вишиваного гардеробу. Безперечно, саме в цих вишиваних сорочках подружжя здійснює ще один важливий обряд - хрестить своїх дітей.

магазин любаваЯка вишивка нині в моді?

Сказати конкретно, що якийсь певний узір, фасон, кольорова гама нині в моді, - не можна. Сьогодні в нас настільки різноманітний асортимент, що кожен обирає той виріб, який йому до вподоби. Ми відтворюємо стародавні вишивки, пропонуємо осучаснені варіанти. До нас приходять із індивідуальними замовленнями, і ми намагаємося втілити в життя всі бажання клієнтів.

Є щось таке, що ви мрієте опанувати у вашому ремеслі?

Ми постійно вдосконалюємося, відпрацьовуємо різні техніки вишивання. Адже, щоби відновити стародавню сорочку, потрібно не тільки добре володіти теоретичними знаннями, але й на практиці демонструвати продукт найвищої якості. Ми вже досягли певного рівня, тому потрібно постійно тримати марку.

Чи маєте в серці якийсь вишитий шедевр, який хочеться втілити в життя, і що потрібно для цієї реалізації?

Можу сказати точно, що наша робота дуже творча. Ми завжди в пошуку нових ідей, ми відновлюємо стародавні узори, які вже самі по собі у готовому виробі стають справжніми шедеврами. Ми не зупиняємося на досягнутому, завжди вигадуємо щось нове та цікавеньке і в підсумку розуміємо, що кожен наш виріб - вишитий шедевр.

вишиванкиЯкий в магазині«Любава» асортимент вишитих рушників?

Асортимент вишиваних рушників дуже широкий, розрахований на будь-який смак. Наша цінова політика також доступна всім, залежно від потреб та спроможності (від 120 до 1500 грн.). Аби зрозуміти, який асортимент пропонує Майстерня української вишивки «Любава», необхідно просто завітати до нас. Ми завжди раді гостям!

Що можете побажати нашим молодятам?

Вітаємо вас, дорогі молодята, із найважливішим днем вашого життя - днем народження вашої сім'ї, днем поєднання ваших доль та сердець. Від усього серця бажаємо вам жити в єдності, оберігати один одного. Нехай ваше життя повниться щастям та супроводжується почуттями вічного кохання.

Маріанна Малик

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст