Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Макіяж осінь-зима 2014-2015

Дата публікації: 12.11.2014   Кількість переглядів: 70835

Якими будуть головні модні тенденції макіяжу цьогорічної осені та зими? Адже не можна недооцінювати ефекту, який справляє правильно підібраний і нанесений макіяж. Як правило, головні модні тенденції зберігаються декілька років, але кожен сезон обов'язково пропонує щось нове та особливе.

Головний модний припис цього сезону в тому, що всі кольори та відтінки повинні бути підібрані відповідно до кольору волосся.

Брюнеткам, згідно з модними тенденціями, пропонуються темні кольори тіней та чорні стрілки. Помада повинна бути світла, практично не помітна на губах. Тон обличчя — бронзовий. Для рудоволосих — коричневі тіні, темні стрілки, червона помада та пудра золотистого відтінку. У макіяжі білявок — рожеві відтінки. Вії в цьому сезоні — пухнасті, довгі, як у Мальвіни. Останній писк моди — це оригінальні прикраси на віях? у вигляді дерев, квітів тощо.

Модний макмакіяж осінь-зима 2014-2015іяж 2014-2015 поділяється на три основні види. Перший варіант — акцент на губах, при цьому очі і брови дуже світлі, а губи — яскравих кольорів.

Другий варіант — акцент на очах. Очі виділяються за допомогою яскравих тіней та стрілок. Губи натурального відтінку, для них використовують блиски.

Третій варіант пропонує кольоровий баланс очей та губ. У цьому виді макіяжу яскраві кольори не використовуються.
Є ще один варіант, коли використовують яскраві кольори і для очей, і для губ. Для такого макіяжу потрібен неабиякий досвід у цій справі, позаяк межа між креативністю і вульгарністю тут дуже тонка.

Один із нюансів макіяжу прийдешнього сезону — це стійкість губної помади. Щоб досягнути такого ефекту, потрібно нанести  на губи тональний крем, потім — перший шар помади, після цього губи треба припудрити і нанести ще один шар помади.

Насамкінець зауважимо, що, слідкуючи за всіма модними тенденціями, жінки керуються бажанням бути блискучими, красивими, стильними та сучасними. Але здоровий глузд і власне відчуття стилю повинні вийти на перший план.

Бренд-менеджер Peggy Sage Івано-Франківськ Тіна Гончарук

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст