Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Любов проти війни

Дата публікації: 12.11.2014   Кількість переглядів: 67615

Не хотілося б згадувати на сторінках весільного журналу про воєнні дії. Адже кохання поза війною, кризою та політикою, і українські дівчата завжди роблять ставки на любов! Але...

По два боки барикад. Ліда та Андрій

Трохи лірики, але — з протестним забарвленням. Історія взагалі фантастична, просто як у кіно. Уявіть, вона — по один бік барикад, він — по інший. І, розглядаючи її через міліцейський шолом, він зрозумів, що це його доля. Ліда із Дружківки, активна учасниця всіх пригод на Майдані, отримала від невідомого хлопця sms з текстом: «Я запам`ятав твій телефон, коли ти комусь диктувала. Я стояв вночі в шоломі перед тобою і зрозумів, що ти ненормальна. Не знаю, як тебе звати, але зрозумів, що хочу з тобою одружитися. Виходь за мене заміж. Андрій».

Дівчина подумала: "Хтось явно помилився номером" і, сміючись, розповіла про повідомлення подрузі. Та ахнула: "Лідо, це не помилка! У тебе закохався один з "беркутівців", яких ми вчора стримували. Вони всі були в шоломах із закритими обличчями. Цікаво, він симпатичний?".

Ліда: "Я підійшла до силовиків і сказала: "Хлопці, я вас охоронятиму!". Коли почало світати, спецназівці відступили. А через кілька годин мені прийшла ця sms — із пропозицією руки і серця. Я відповіла: "Доведеться спочатку опустити щит. Ліда". Потім він подзвонив з іншого номера. Сказав, що його вразила моя хоробрість. Я запитала: "Чому ти назвав мене ненормальною?". Андрій розсміявся: "Та хіба нормальна дівчина стала б перед загоном "Беркута"? Ми ще трохи поговорили, і хлопець, вибачившись, відключив телефон. А я замислилася: як в ряди "беркутівців" затесалася така романтична натура? Заочно Андрій викликав у мене симпатію. Захотілося побачити його. Наступного дня Андрій знову подзвонив мені. Попросив про зустріч. Відповідаю: "За умови, що ми стоятимемо по один бік барикад". Він сказав, що прийде на Майдан і стане поряд зі мною. Я йому не повірила. І раптом sms: "Я на Майдані. Ти де?". Ми зустрілися. І я поставила Андрію умову — звільнитися з силових структур".

Андрій: "Я попросив брата знайти сторіночку Ліди на Фейсбуці і показати її фотографії батькам. Мама мій вибір схвалила: "Гарна дівчина! І патріотка! Така невістка мені підходить". І ще ця її безглузда сміливість… Ну, загалом, десь там (показує на голову. — Авт.) "перемкнуло". Ось і почав бігати на Майдан.

Ліда раділа їх коротким зустрічам, але згоди вийти заміж не давала.

— Якщо надійде наказ штурмувати Майдан, а я знову стану перед вами, ти вдариш мене?

— Ти що, зовсім?.. А хто мені дітей народжувати буде?

 

Обмінялися поглядами. Аня (з міста Рівного) та Іванко (з Новоград-Волинського)

Їхнє знайомство почалося з невербального спілкування.

"Аню я вперше помітив у рівненському наметі, де вона готувала їсти. Я туди час від часу заходив, і ми обмінялися поглядами. Вона робила мені дуже добру каву".

Іван охороняв  барикаду на Грушевського, а Аня, за її словами, "допомагала охоронцю". "Іноді їсти приносила, іноді морально підтримувала. Часом волонтером на кухні працювала", — каже дівчина. У звичайному житті Іван був будівельником, а його кохана працювала в магазині.

 

Тут романтика! Данило та Олександра з Сум

 Сумчани, які хотіли їхати на Майдан, створили у соцмережі окрему групу для обміну думками та плануванням поїздок. Саме там і познайомилися наші герої. "Ми списалися і вирішили разом рушати на Київ, — розповідає Данило. — Потім, через кілька днів, я залишився в Києві надовше, а Саша мала повернутися додому. Я проводжав її на метро і вперше поцілував".

Дівчина не витримала довгої розлуки з коханим і знову приїхала на Майдан."Тут значно цікавіше, ніж вдома сидіти, телевізор дивитися. Тут романтика!", — захоплювалися молоді люди барикадним життям. До революції Саша працювала в торговельному центрі, а Данило — на приватному підприємстві. "Я коли побачив, що почалося на Грушевського, втік з дому вночі", — зізнається хлопець. Удвох вони почувалися безпечніше й переконували рідних не хвилюватися.

любов і війнаІ з останніх подій…

Весілля у госпіталі

Десантники 79-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил України Руслан Ярош та Олександр Пономарьов, які були поранені під час проведення АТО, зіграли подвійне весілля в стінах військового госпіталю в Києві. Обидва поранені були прикуті до ліжка, утім, це не завадило їм обмінятися кільцями зі своїми нареченими і залишити підписи в книзі реєстрації шлюбів, інформує Insider. Редакція журналу захоплюється молодятами, бажає великого кохання і — перемоги нам усім! Любов переможе!

Аліна Семчук

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст