Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Катерина Бужинська: «Вінчання – це набагато важливіше, ніж церемонія одруження»

Дата публікації: 11.10.2015   Кількість переглядів: 56338

Катерина Бужинська

Її називають «білою пантерою», а голос, мабуть, знайомий кожному українцеві. Катерина Бужинська – Заслужена артистка України, володарка гран-прі та міжнародних премій. Співачка видала альбоми, знімає кліпи, співає українською, російською, англійською, італійською мовами та на івриті. Свого часу саме Катерина Бужинська побила рекорд на фестивалі в Сан-Ремо: за підсумками вона набрала 297 балів із 300 можливих.

– Про що ви мріяли в дитинстві?

– Моє дитинство асоціюється з вуличними іграми та заняттями у творчих гуртках. Я швидко подорослішала і почала серйозно займатися музикою, яка стала в майбутньому моєю професією. Але все ж був час, про який можна згадати з усмішкою.
У мене в дитинстві була мрія – отримати в подарунок ковзани. Мені дуже подобалося фігурне катання. І ось під Новий рік я написала лист Дідові Морозу з таким ось проханням. З нетерпінням чекала цього чарівного свята, і коли вранці, 1 січня, підбігла до ялинки і побачила коробку, в якій були білі, дуже красиві ковзани, моєму щастю не було меж. Мені здавалося, я найщасливіша дитина, адже збулася моя мрія, Дід Мороз прочитав мій лист і здійснив моє бажання. Це я тільки згодом зрозуміла, що Дід Мороз – це мої батьки))) Але ті ось відчуття пам'ятаю й досі.
Основною мрією було добитися високих результатів в обраній професії, за яку я боролася зі своїми батьками. Вони бачили мене в іншій професії. Але я чітко знала і розуміла: моє покликання – сцена! Змогла відстояти свою позицію і довести батькам, що обраний мною шлях не помилковий! Ось такий зустрічний опір завжди мені додає більше впевненості в собі, сил і бажання досягти вершин задуманого.

– Ви у своєму житті домоглися певної планки успіху. Як думаєте, це максимум? Чи хочете чогось більшого?

– Завжди є до чого прагнути. Ніколи не зупиняюся на досягнутому. Ніколи не стою на місці. Розвиваюся, експериментую, розширюю кордони своєї творчості.

– Який, на вашу думку, рецепт сімейного щастя?

– Вміння відчувати, розуміти і перебувати в гармонії з довкіллям. Немає певного алгоритму дій, які будуть застосовувати всі. У кожного свій рецепт.

– Що для вас обряд "вінчання"? Чому захотіли обвінчатися?

– Вінчання – це клятва перед Богом! Це набагато важливіше церемонії одруження. Вінчання – це таїнство Церкви, в якому Бог подає майбутньому подружжю за їхньої обіцянки зберігати вірність один одному благодать для спільного християнського життя, народження і виховання дітей.

– Що для вас значить релігія?

– Ми віримо в Бога! Релігія – система моральних цінностей.

– Хто у вашій сім'ї головний?

– Ми перебуваємо в рівних умовах. Главою сім'ї вважаю чоловіка, але в нашій сім'ї все злагоджено і спільно.

– Чим можна зберегти сім'ю? Чи бувають конфліктні ситуації? Хто перший йде на примирення, і чи можлива сім'я без конфліктів і сварок?

– Взаєморозумінням, любов'ю, умінням йти на компроміс. У сім'ї ми намагаємося не допускати конфліктних ситуацій, сварок, скандалів. Бувають різні ситуації, розбіжності, але важливо не вирішувати питання криками, а знайти золоту середину у його вирішенні і зуміти домовитися.

– Що ви любите робити вдома?

– До ведення домашнього господарства мама мене привчала з дитинства, я росла самостійною дитиною. Єдине – в нашій родині готувала тільки мама, вона у мене прекрасний кулінар, дуже смачно готує. Коли я переїхала жити до Києва, була студенткою, було складно, і досі пам'ятаю, як уперше чистила картоплю. Але очі бояться, а руки роблять. З часом я закохалася в процес приготування і нині, у вільний від роботи час, балую рідних смачними стравами власного приготування. Із задоволенням займаюся побутовими питаннями і облаштовую наше спільне гніздечко))

– Улюблені страви власного приготування? Чим балуєте сім'ю? Чи готуєте чоловікові сніданок і чи виряджаєте на роботу?

– Чоловік полюбив українську кухню, любить борщ, вареники. Печу для коханого хліб. Іноді готуємо разом. Готую і сніданок, і обід, і вечерю. Коли чоловік вдома, він мене балує смачним сніданком))) Як любляча дружина, обов'язково проводжаю Діму на роботу і бажаю гарного дня.

– Якій кухні віддаєте перевагу в повсякденному житті?

– Українській та болгарській.

– Дотримуєтеся посту?

– Дотримуємося, але не строго.

– Ви вже знаєте, яким буде майбутнє вашої дочки?

– Дочка дуже любить тварин, і, вважаю, майбутня професія буде пов'язана з ними. Але я їй надам право вибору і зі свого боку, як мама, дам пораду.

– Три принципи виховання дитини.

– Дитину потрібно чути, розуміти і любити.

– Чому не живете в Україні?

– Я живу там, де живе мій чоловік. У Софії в нього бізнес, але в Україну я приїжджаю, веду творче життя, підтримую патріотичний дух українців не лише на Батьківщині, а й за межами нашої держави.

– Чому сьогодні кожен другий артист – патріот? Раніше такої позиції відкритої не було. Ваша думка.

– Нині для багатьох це модно. Але це штучний патріотизм. Патріоти-артисти були патріотами і 5, і 10 років тому. Цей моральний і політичний принцип, соціальне почуття, змістом якого є любов до Батьківщини, не підкоряється різним ситуаціям в країні.

Маріанна Малик

Bujynska_1.jpg
Bujynska_2.jpg
Bujynska_3.jpg
Bujynska_4.jpg
Bujynska_5.jpg
Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст