Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Десять заповідей для чоловіка

Дата публікації: 14.01.2016   Кількість переглядів: 29270

Усім нам відомі десять заповідей Божих, описаних у Біблії. Важко і страшно уявити собі суспільство, що заперечує ці правила або принаймні не визнає їх за еталон поведінки. У цій статті пропонуємо вам деякі правила для чоловіка. На думку Сесіла Осборна, автора книги «Мистецтво розуміння в подружжі», вони настільки важливі для сімейного життя, що він мав сміливість назвати їх «десятьма заповідями».

1. Проявляй твердість характеру і ніжність щодо дружини
Кожна жінка, незалежно від рівня впевненості в собі, потребує чоловіка, на якого можна покластися, їй необхідний сильний і водночас ніжний чоловік. Ніжність чоловіка проявляється в турботі про дружину, дбайливому ставленні до неї, а сила виражається в твердості характеру, у сміливому погляді на майбутнє, коли чоловік не ніяковіє перед лицем труднощів.

2. Постійно хвали дружину
Жінки за природою емоційно вразливіші, ніж чоловіки, і їм, як повітря, необхідні постійні слова схвалення. Майже кожна дружина запитує чоловіка: «Ти кохаєш мене?». Не тільки напередодні весілля, але і через п’ять, і через десять років спільного життя. Їй потрібна не «інформація», а підтвердження. Прийми це як факт і почни хвалити дружину при кожній зручній нагоді!

3. Розділи з нею сфери відповідальності
У відносинах між подружжям має бути розподіл обов’язків. Оскільки ви обоє росли і виховувалися в різних сім’ях з різними традиціями, то, вступаючи в шлюб, ви зіткнетеся з несподіваними «витівками» одне одного. Тому домовтеся про створення своїх власних «традицій».

4. Не критикуй
Чоловік, що постійно критикує свою дружину, викличе безліч негативних наслідків: у дружини може виникнути депресія, негативні емоції і стрес здатні викликати у неї різні фізичні хвороби, вона може стати злою, замкнутою або фригідною, перестане поважати себе, виливатиме свій біль та образу на дітей або прийме рішення розлучитися.

5. Пам’ятай про важливість «дрібниць»
Чоловіки, як правило, менш сентиментальні, ніж жінки, тому не надають великого значення всіляким «дрібницям». Кохання – це не тільки почуття, а й вчинки.

6. Не ігноруй потребу дружини бути поряд з тобою
Звичайно ж, немає двох однакових людей, але зазвичай жінка частіше бажає бути поряд з чоловіком, ніж він – з нею. Одні чоловіки люблять проводити вільний час поза домом разом з дружиною, іншим час від часу необхідна чисто чоловіча компанія. Чоловік, який дорожить подружніми відносинами, не стане нехтувати потребою дружини бути разом.

7. Зроби все від тебе залежне, щоб дружина почувалася надійно
Почуття надійності – одна з перших потреб жінки у шлюбі, і задовольнити цю потребу може турботливий, ніжний, уважний чоловік. Існують різні сфери, в яких жінки потребують розуміння своїх чоловіків. Не забороняй нічого, що надає твоїй дружині почуття стабільності, якщо, звичайно, від цього не страждає сімейний бюджет.

8. Стався з розумінням і терпінням до зміни настрою у дружини
Настрій змінюється у всіх людей без винятку, але у жінок значно частіше, ніж у чоловіків. Іноді поведінка дружини може здатися чоловіку незбагненною, нерозумною. Але необхідно усвідомити, що часта зміна настрою властива всім жінкам. Радісні моменти в житті можуть зробити дружину дуже щасливою, а сумні здатні привести її в депресію. Не піддавайся її настрою, будь врівноваженим.

9. Сприяння дружині в її спробах поліпшити ваш шлюб
Як правило, якщо жінок щось не влаштовує в шлюбі, вони звертаються по допомогу до книг, психологів і священнослужителів. Вони хочуть внести позитивні зміни, а це зачіпає самолюбство багатьох чоловіків, і вони чинять опір подібним спробам дружин. Але якщо у своїй упертості і самолюбстві чоловік відкидає будь-які ідеї для того, щоб вдосконалити шлюб, то нехай не дивується, коли дружина просто піде від нього. Тому пожертвуй своїм часом, не будь впертим і разом з дружиною твори щасливий шлюб.

10. Дізнавайся про її індивідуальні потреби і докладай зусиль, щоб задовольняти їх
Жінка, з якою ти одружився, відрізняється від всіх інших жінок. На перший погляд, її потреби можуть здатися нескінченними або ірраціональними, і ти вирішиш, що ніколи не вдасться задовольнити їх. Але варто спробувати хоча б дізнатися, чого потребує твоя дружина, чого вона бажає, що любить. А потім задовольняти ці потреби в міру своїх сил. Це не означає, що ти повинен потурати всім її егоїстичним примхам, але необхідно навчитися приймати і поважати навіть те, що здається незначним і нелогічним. Ти побачиш, наскільки щасливішою вона стає, якщо ти не нехтуєш нею!

Маріанна Малик

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст