Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Поради для фотогенічності

Дата публікації: 09.02.2016   Кількість переглядів: 26379

Ми вміємо правильно їсти, паркувати авто, знаємо правила вуличного руху. Але ніхто ніколи не вчив нас фотографуватися. Я теж про це нічого не знала. А так хотілося, щоб клієнти подобалися собі на зроблених мною світлинах, тому порушила це питання і хочу з вами поділитися досвідом. Думаю, ці поради знадобляться не лише молодятам, а й усім, хто фотографує на побілку.

Ставати потрібно так,
щоби приховати недоліки фігури:

  • Щоби приховати повноту, станьте перед фотографом, трішки розвернувшись вбік.
  • Пам`ятайте: жодних прямих ліній в позах! Трішки зігнуті руки, ноги, нахил голови. Фотографи називають це правилом трикутників. Ви своїм тілом ніби малюєте трикутники.
  • Схрещування рук завжди привертає увагу. Це грайливий прийом, який дозволяє створити невимушену атмосферу.
  • Не ховайтесь від фотографа. Навпаки, відтягніть голову трішки вверх. Опустіть переднє плече перед фотографом, старайтесь розслабитися. Не нахиляйтеся до камери, таким чином ви приховаєте талію.

1. Один із дуже важливих аспектів вдалого фото – правильно підібраний одяг. Усе залежить від того, на чому робиться акцент. Якщо ви в яскравій сукні, то спочатку глядач побачить сукню, а потім – ваші емоції. Щодо весільних фотографій, то світлини, на котрих дружки і дружби одягнені за кольором і стилем однаково, значно краще сприймаються, ніж ті, де намішано багато кольорів. 

2. Фон, на якому фотографуєтесь, також дуже важливий. Уникайте агресивних кольорів, візерунків, геометричних фігур. Не дуже гарно виходять фото на фоні килима. Обирайте фон, відповідний до ідеї, яку хочете передати.

3. Не буває нефотогенічних людей. Є люди, які люблять себе і впевнено поводяться. А є й інші. З моїх спостережень, люди відкриваються перед фотографом і перестають його соромитися через певний час зйомки. Тому такі прийоми, як просте спілкування за кавою, кілька пробних фото із демонстрацією найбільш вдалих кадрів дуже допомагають.

4. Дуже важлива сама підготовка до фотосесії, обговорення місця, ідеї, маршруту тощо. Час, виділений для весільної художньої фотосесії, надто короткий (дві-три години разом з транспортуванням). Тому значно легше діяти за планом. Менше суєти, більше гарних, продуманих фото.

5. Сон і самопочуття – не менш важливі чинники. Перед фотозйомкою потрібно виспатися. Втому в очах, нервовість не приховаєш за допомогою інструментів фотошопу. Втомлена модель хоче, щоб фотограф швидше закінчив зйомку. Така атмосфера художника не надихає.

6. Люди часто почуваються незручно через те, що не вміють позувати. Іноді на фото жести не відповідають правді, емоціям.

7. Будьте природні. Забудьте про пози, які бачили у глянцевих журналах. Для тих моделей це професія. Вони рекламують одяг, а ви фотографуєтеся для себе. Отримуйте задоволення. Негарні кадри просто видалять. Якщо ви із задоволенням братимете участь у фотозйомці, фотограф із більшим натхненням старатиметься. Адже ваш запал надихне його на творчий політ. І навпаки.

8. Спробуйте уявити образ, який хочете передати. Королева, закохана романтична дівчинка, середньовічний рицар, кінозірка. Це допоможе вам випрямитиcя, підняти голову під певним кутом.

9. Питайте себе: «Навіщо я це роблю?». Відповідь на це запитання стане стимулом до ваших дій: іти до тієї скелі чи спускатися до річки.

Неля Романовська

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст