Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Біло-рожеве весілля Андрія та Ірини Дем`яників

Дата публікації: 01.09.2009   Кількість переглядів: 92497

Андрій та Ірина Дем'янків

Освідчення

Вони зустрічалися три роки. А значить, вже навчилися іти на компроміси, поступатися чи просто любити. Андрій працює в Івано-Франківську, а Ірина студентка двох вищих навчальних закладів. Вони часто розлучалися, адже дівчина їздить на сесії. Та розлуки тільки зміцнили їхні почуття.

Вони пізнавали одне одного і розуміли, що з кожним днем їхні взаємні почуття стають сильнішими. Ірина могла тільки здогадуватися, як і коли Андрій їй освідчиться. Але це сталося тоді, коли вона зовсім цього не сподівалась.

Ірина стояла на сцені, співаючи романтичну пісню на благодійному концерті «Краплинка серця дітям». Вона не знала, що Андрій чекає, коли вона зійде зі сцени, щоб підійти з букетом і тихенько одягнути на палець перстень. А коли це сталось, її серце одразу ж сказало «так», адже вона кохала. А вдома на Ірину чекав ще один сюрприз. Андрій намалював на стіні білою фарбою велике серце зі словами «Я тебе кохаю».

Біло-рожеве весілля

А далі було… За законами класики – весілля! Молодята подбали про те, щоб весілля було стильним і красивим. Розкішний ресторан, весільне вбрання, продумане до дрібниць, чотири дружки в стилі «Барбі» і один дружба «Кен» (навіть Іринин песик Гучі був гламурний, з рожевим бантиком), білий кабріолет, який теж був для нареченої сюрпризом від Андрія. А вінчалися неординарно – під відкритим небом. Саме тут священик провів шлюбну церемонію.

Весілля було цікавим і яскравим. Коли дві дружки викрали Андрія, а дружби ? Ірину, молодята, не домовляючись ні про що зустрілися в одному кафе. Спочатку думали, що це спеціально влаштовано, а потім збагнули, що ні. Просто доля знову привела їх на одну стежину.

У день весілля погода була чудова, хоча напередодні прогнозували дощі. За словами Ірини, під час вінчання на вулиці, під відкритим небом, було відчуття окриленості. Вірилося, що саме небо їх благословляє.

Медова відпустка

Нині Андрій та Ірина Дем`яники готуються до медової відпустки. Медовий місяць молоде подружжя відсвяткує у Таїланді. Поїдуть пізнавати і вивчати іншу культуру, а ще ? щоб усамітнитися і святкувати початок спільного щастя.

admin

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст