Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Усе для тебе!

Дата публікації: 01.09.2009   Кількість переглядів: 85482

Приємно радіти з тим, чиї мрії збуваються. І коли хтось хоче поділитися своїм щастям, то, значить, того щастя так багато, що аж переливається через край. Тільки такими словами можна описати кохання цієї чудової молодої пари – Юрія та Ярослави.

Все рухалося в його житті за законами класики: Юрій відслужив в армії, прийшов додому, влаштувався на роботу, вступив до інституту на заочне відділення. І раптом зустрів її… У досить незвичному місці – у церкві. За словами Юрія, це була любов з першого погляду. Любов, яка не залишає в душі ані найменшої частинки для свого власного "его". З того моменту у душі хлопця зародилося бажання дарувати ці почуття Ярославі. Але на той час у дівчини були інші плани, вона не поспішала відповідати взаємністю. І Юра зрозумів, що то про таких, як вона, кажуть «дівчина з перцем». Хлопець виявляв свою любов усіма відомими ? методами – дарував квіти, запрошував в кіно і т. п. Не допомагало. І тоді… Юрко подарував коханій зірку. Так-так, саме зірку, справжню. Відтоді в небесній галактиці з`явилася планета під іменем Ярослава, тому що Юра купив її, вручивши дівчині подарунковий сертифікат. Та це ще не все. Він не хотів освідчуватись в коханні банально. Він хотів, щоб весь світ дізнався, як він любить. Тому хлопець, одягнувшись в пончо і сомбреро, разом з професійними музикантами виконав серенаду. А далі з квітами заліз через вікно, щоб сказати слова кохання. Люди, що стояли на балконах будинків, підтримували Юрка і кричали «bravissimo!!!» Ну, яка б дівчина знехтувала такою увагою.

Звичайно, Ярослава закохалася у свого креативного мачо. Вони справді щасливі. Їхнє кохання таке юне, як ранковий вітерець, і таке чисте, як джерельна вода. Вони вважають одне одного подарунком неба. Вони відгуляли чудове весілля, а за їхнє незвичайне вміння проявляти любов весільний журнал «Щаслива пара» разом зі спонсорами обдарувала наречених гарними подарунками. Усіх вам благ, молодята! Живіть щасливо і яскраво!

admin

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст