Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Найвища на землі краса...

Дата публікації: 01.09.2009   Кількість переглядів: 95310

«Краса душі, краса любові – найвища на землі краса!»
В. Сосюра

Віра та Любомир Драгомирецькі

Бувають пари, про яких можна сказати: «Дай, Боже, всім такі стосунки». Віра Кузенко і Любомир Дрогомирецький познайомилися під час навчання в медичній академії. Обоє росли і виховувались в сім’ях лікарів. З дитинства бачили ціну людського життя і розуміли відповідальність перед обраним фахом. Тому й навчались сумлінно, в обох дипломи з відзнакою. Тож коли є в молодих людей повага до справи, до батьків, то й з повагою будуть вони ставитись і до особистих стосунків. А ще й вродою їх небо не обділило. Вона – струнка кароока красуня зі сліпучо-привітною посмішкою. Він – гордий лицар із впевненим чоловічим характером.

У кожного своє коло друзів, свої розваги. А на лекціях з захопленням поглядають в бік одне одного, не припускаючи думки, що випадкова зустріч в кафе викличе в обох щире здивування. Виявляється, серця обох ще не зайняті. Ніби справді чекали на долю.

В той березневий ясний день і виникло їхнє високе і світле почуття, яке, як і кожна справжня і щира любов, не обійшлось без випробувань. І часом, і відстанню... Але, навіть будучи за океаном, Любомир зумів в день народження здивувати кохану букетом запашних троянд. А Віра гідно склала екзамен на вірність коханню, неодноразово переживаючи розлуку.

«І, от, настала мить благословенна,
Коли осінньої вечірньої пори,
Зніяковівши, синьоокий красень
Моєї доні попросив руки»,

– скаже мати, вітаючи молодят. Гучне українське весілля вдалося на славу. На всю «стометрівку» лунали троїсті музики. Це гурт «Петровичі» з Ворохти супрводжував молодят до шлюбу. Рідні прикарпатські традиції від щирого серця відтворила на весіллі ведуча Анна Вялова. А коли під склепінням величного Собору пролунало святе «Алілуя», дідусь Роман зворушливо сказав: «Ви навіть не здогадуєтесь, діти, наскільки ви щасливі, що, на відміну від нашого покоління, можете, не крадучись, проводити в храмі це священне дійство – вінчання».

Неперевершений образ чарівної нареченої створила дизайнер Ірина Харченко. Вишукана сукня, художнє оздоблення, сяючі, як в казкової Попелюшки, туфельки – такий витвір мистецтва під силу тільки справжньому майстру, що вкладає часточку душі в кожний авторський проект. Мистецьки вплели фату в розкішні коси нареченої стилісти салону «Гармонія» під керівництвом власниці Тетяни Василюк. Подивували своїм мистецтвом, пишно прибравши бенкетний зал, флористи Орися і Володя Вінтоняки з арт-студії «Святкова мрія». Перший танець молодята танцювали під вальс Штрауса в супроводі академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» під диригуванням заслуженого артиста України Мирона Юсиповича. Зірвав овації гостей, виконуючи українські романси, солов’їний тенор, лауреат міжнародних конкурсів Василь Садовський.

Традиційне викрадення молодої здійснили цигани київського ансамблю «Ромма», показавши неймовірний хист і захопивши всіх присутніх неповторним колоритом циганської пісні і танцю. Вражаючі танцювальні трюки з вогнями продемонстрував шоу-балет «Фенікс» з м.Чернівці. Гості веселились, смакуючи кулінарні шедеври екзотичного шеф-кухаря ресторану «Черчіль», уродженця далекого Еквадору – Дарвіна Седеньо.

Забава тривала до ранку. І гостям, і нареченим було по-справжньому весело. Просто любов цієї чудової пари надихнула рідних зробити для них цей день справді щасливим і незабутнім...

admin

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст