Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

А Костюм від Вороніна

Дата публікації: 01.09.2009   Кількість переглядів: 85225

Костюм – це найбільш елегантний предмет чоловічого одягу. Його форма диктує зміст. Він є символом соціального статусу і успіху, він декларує порядок. Своїм зовнішнім виглядом людина заробляє кредит довіри, у цьому проглядаються і цивілізованість, і культура.

Чоловіча мода в Україні

Українська чоловіча мода переживає новий виток розвитку: з одного боку, це прагнення чоловіка до оригінальності, еклектичності, експерименту, що знаходить відгуки в пропозиції одягу fashion. Але з другого ? мужчини бажають залишатися в респектабельному і строгому стилі classic, який не може бути надто оригінальним. Тому класичний костюм також розвивається, але досить своєрідно – якісно. Таким одягом у світі займаються одиниці, тому на нього завжди є попит.

Костюм від Вороніна Про Вороніна

Михаїл Воронін – академік, вчений, дизайнер і лідер-виробник класичного одягу, автор винаходу жилетно-макетного пошиття чоловічого костюма без примірок.
Опановувати швейне мистецтво Воронін почав у 1954 році. Шлях від простого майстра до відомого модельєра і президента великого швейного концерну – це результат багатолітньої роботи. В ньому не було випадковостей, і він не був осипаний квітами. Метод конструювання одягу і висока якість пошиття дали Вороніну у 80-х роках перших замовників в Європі і Америці і привели до заслуженого визнання.
Сьогодні ТМ «Воронін» визнана «Золотою торгівельною маркою» України. Цей одяг продається в 16 країнах світу. Сам Михаїл Воронін отримав чимало нагород і потрапив до Книги рекордів Гіннесса, створивши найбільший смокінг у світі (1000 – го розміру).

«Щоб костюмчик сидів»

Концерн «Михаїл Воронін» використовує власні моделі і технології. Тут розроблена спеціальна шкала, де представлені не тільки розмір і зріст, але і шість різних типів повноти. І хоча такий асортимент складний для виробництва, але в результаті у фірмових магазинах Вороніна може одягнутися людина з будь-якою фігурою. Головна ознака виробів – це зручність і комфорт. Для пошиття одягу використовують тільки високоякісні тканини.

Доступність

Враховуючи те, що клієнтами фірмових магазинів Вороніна є і молоді люди, модельєр розробив лінію чоловічого одягу, виконану з недорогих тканин і доступних за ціною.

Костюм від Вороніна вирізняється ефектними чистими лініями, гострою графічністю. Він продуманий і стримано-коректний, він відкидає різні трендові крайнощі, але при цьому чутливо вловлює пропозиції моди. У такому костюмі будь-який чоловік – наречений, дружба чи просто діловий чоловік почуватиметься впевнено.

Коментарі
петро

де можна дістати білого костюма з цорним воротніком???

22.07.2013

Ім'я  
E-Mail
Текст