Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Діти творять, малюють та пишуть про податки

Дата публікації: 26.03.2010   Кількість переглядів: 31691

Галина ЯремкоЗ метою виховання молоді як майбутніх сумлінних платників податків, формування в них почуття відповідальності та поваги до законодавства Державна податкова служба України проводить конкурс під назвою «Податки очима дітей».
Конкурс проводиться за трьома напрямками: художні роботи (малюнки), витвори декоративно-прикладного мистецтва (ліплення, вишивка, мозаїка, аплікація) та літературні твори (оповідання, новели, публіцистичні роздуми, замальовки, казки, фейлетони, реферати). У ньому можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів двох вікових категорій: 9 - 12 років (І категорія) та 13 - 16 років (ІІ категорія). Особливо запрошуэмо до участі в конкурсі дітей зі шкіл-інтернатів та дитячих будинків.
Творчі роботи можна надати до ДПІ в          м. Івано-Франківську до 1 квітня 2010 року.Найкращі твори і вірші, малюнки і картини, творчі вироби братимуть участь в обласному конкурсі, а потім – у Всеукраїнському.
Кожного року при проведенні такого заходу школярі проявляють неабияку активність. Торік малювали, творили та писали не лише діти з загальноосвітніх закладів та гімназій нашого міста, а й вихованці міської дитячої екологічної станції, художньої школи та літературної студії піїтики. Загалом на конкурс було подано 85 творчих робіт, з яких 41-ну конкурсне журі визнало найкращими. 
Гудима РоманПорадував той факт, що п‘ятеро дітей подали на конкурс по дві, а то й по три свої роботи в різних жанрах. Так, восьмирічна Марта Васильків намалювала малюнок, виготовила аплікацію з пластиліну та написала казку про герб податкової служби. Виявляється, податкову службу оберігає Ангел-охоронець, якого стережуть дві змії. Такої інтерпретації податкового герба податківці ще не чули. За всі свої творчі роботи юна вихованка дитячої екологічної станції Мартуся Васильків у своїй віковій категорії була відзначена трьома першими місцями.
Не менш важливий і той факт, що всіх учасників минулорічних конкурсів завжди в урочистій обстановці нагороджували цінними подарунками, а переможців – ще й грамотами. Переможці  Всеукраїнського конкурсу нагороджені путівками на відпочинок у Міжнародному дитячому центрі «Маяк» (м. Євпаторія). Такі ж умови преміювання конкурсантів плануються і цьогоріч.

начальник відділу масово-роз‘яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ в м. Івано-Франківську Галина Яремко

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст