Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Весільна подорож

Дата публікації: 26.03.2010   Кількість переглядів: 71173

Весілля – це спланований захід.
До нього молодята готуються заздалегідь: за рік-два, іноді за півроку або ж, якщо сильно припекло, - за 2 тижні. А от медовий місяць рідко ретельно планують і переважно похапцем вирішують усе в останню хвилину, якщо взагалі до цього доходять руки. На весільну забаву витрачають шалені гроші, запрошують гостей так багато, що іноді стільців бракує, На медовий відпочинок молодятам фінансів не завжди вистачає. Українці звикли витрачатися на забаву, а подорожі не вважаються настільки важливими. Хоча тільки потім молода пара розуміє, що любощі далеко за межами рідного дому варті тих грошей і часу, а от забава швидко минає, хоча й не забувається.

Concordia

Важливі кроки при плануванні весільної подорожі:
1. Подбайте про свої документи, що засвідчують вашу особу особливо, якщо вам до вподоби інші країни. Ваші бажання в ідеалі мають відповідати фінансовим можливостям, треба чітко розрахувати, скільки грошей ви зможете потратити, аби потім не  позичати зайвий раз.
2.Вирішити, куди їхати та на який термін (бажано як мінімум на тиждень або й на два), наречені повинні за три місяці до весілля, а потім, не вагаючись, звертатись у туристичні фірми.
3. Обирайте дату від’їзду близьку до весілля – не пізніше, ніж через чотири дні після забави, аби не втратити весільну атмосферу.
4. Молода пара повинна чітко визначитись з видом відпочинку – пасивний (під сонячною парасолькою на матраці біля басейну чи чарівного моря), активний (огляд романтичних кутків України, світу, знайомство з архітектурою, звичаями).
Оберіть пансіонат, туристичну базу, приватний будинок або ж категорію готелів: **, ***, ****, *****. Адже  залежно від фінансів ви можете скористатись більш комфортабельним готелем.

Concordia

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст