Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Швидкий початок довгої історії

Дата публікації: 26.03.2010   Кількість переглядів: 85577

Він прийшов з друзями у ресторан, не чекаючи від того вечора чогось особливого. Але іноді доля багата на сюрпризи: отак посеред буднів він зустрів красиву і милу дівчину, знайому своїх знайомих, а для нього – незнайомку. Смаглява красуня з дещо східною зовнішністю, з темпераментом пристрасної  іспанки зачарувала Володимира так, що через чотири місяці  у ресторані він запропонував їй руку і серце.

володимир та наталяВони чекали одне на одного все життя. І знайшли. Наталя знайшла в коханому  сильного і мужнього чоловіка, відчула себе коло нього слабкою і  водночас захищеною. А хлопець отримав своє карооке диво, на яке не міг надивитися, і, звичайно, не хотів від себе відпускати.

Наталя за фахом юрист. Але доля сама вирішила її хобі: красуню дуже часто запрошують до участі в конкурсах краси. Володимир  займається бізнесом. Їхні стосунки розвивалися досить динамічно, почуття з кожним днем ставали сильнішими, усе йшло до весілля. Молодята замовили бенкетний зал у ресторані «Надія», звернулися за оформленням залу до Арт-студії «Життя прекрасне». Наталя придбала безліч весільних журналів у пошуках особливої весільної сукні. За її словами, коли одягнула англійську сукню від BENJAMIN ROBERTS, то не захотіла знімати. Нареченому теж придбали костюм від англійської фірми «Grace».  За словами молодят, все йшло ідеально, поки не почалася епідемія, а значить – загроза, що весілля взагалі могло не відбутися. Але в умовах карантину наречені трималися дуже мужньо.  А ще вони вдячні власникам і персоналу ресторану «Надія» за велику підтримку. Цілу ніч перед весіллям "кварцували", провітрювали зал, заспокоювали і молодих, і батьків. Ніхто з гостей не захворів, прийшли майже всі запрошені. У той день в Івано-Франківську відбулося 12 весіль. Наші люди люблять погуляти. Подумаєш – епідемія!

весілля

Весілля Володимира і Наталі було цікавим: за участю камерного оркестру, співачок Міки Ньютон і Оксани Весни. Кожен гість отримав солодкий подарунок – бонбоньєрку, а в бенкетному залі усіх дивували живі тропічні метелики. Святковий феєрверк так здивував зоряне небо, що зірки мало не посипалися. Словом, як кажуть, «Любов перемагає все!» Адже закоханих ніщо не зупинить!

admin

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст