Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Кілька порад для весільної зачіски

Дата публікації: 27.03.2010   Кількість переглядів: 161737

  1. Багато красивих зачісок, які можна побачити в журналах чи портфоліо майстрів, створювались лише для того, щоб бути сфотографованими на моделі, яка завмерла. Ходити з такою зачіскою неможливо. Тому, вибираючи між двома варіантами укладки, приймайте рішення на користь тієї, яка простіша.
  2. Звичайно, тільки вам вирішувати, якою має бути зачіска. Але пам`ятайте про те, що вона повинна пасувати до кольору вашої шкіри, сукні, макіяжу, аксесуарів.
  3. Ніжні й тонкі риси обличчя тільки виграють від сусідства з делікатними, невеликими прикрасами.
  4. Якщо у вас не тонкі риси обличчя, то великі круглі завитки варто підняти або забрати від обличчя обручем.
  5. Найважче придумати зачіску для короткого волосся. Однак і тут є вихід: зачешіть гривку асиметрично, закріпіть воском з гладкого боку квітку, метелик, декоративну деталь. Залакуйте.
  6. Наймобільніша довжина волосся – до плечей. Недаремно більшість французьких жінок віддають їй перевагу. Сьогодні дуже модна зачіска-черепашка, або пучок.
  7. В моді також зачіски в стилі 40-50-х років. Витончені, елегантні образи, що поєднують строгість ліній і м`якість мережива, надають загадковості.

І останнє: обов`язково зробіть пробну зачіску, не ризикуйте своїм весільним образом. Тому що в найщасливіший день свого життя ви повинні бути впевнені у тому, що   ви – Королева!

директор салону краси "Persona Grata" Олена Кідрук

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст