Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Усі ми родом з дитинства!

Дата публікації: 03.07.2010   Кількість переглядів: 89700

Усі ми родом з дитинства

Виконуючи дитячі мрії, дорослі повинні час від часу поринати у дитинство, згадувати рожеві замки і фантастичні сади із суничними деревами. Прагнути потримати в руках цілу хмару повітряних кульок і шалено радіти від того, що в кишені - цукерка. Зробити сальто, стати догори ногами і глянути на все іншими очима. Так радіють діти. Безпосередні і наївні, добрі і оптимістичні, - наші діточки, заради яких хочеться перевернути світ.

Усі ми родом з дитинстваОт якраз 30 червня дорослі «перевертали світ» заради своїх маленьких шанувальників. На території гіпермаркету «Арсен» відбулося чергове свято, яке влаштувала команда спонсорів: Спортивний підлітковий клуб «Ластівка», Арт-студія «Життя прекрасне», мережа дитячих магазинів «Тигрес», компанія «Ютім» і гіпермаркет «Арсен». Фактично зібралася команда дорослих, яка усвідомлює важливість інвестування коштів у майбутнє покоління, і до міжнародного дня Захисту дітей організувала діткам справжню гулянку. Дітей прийшло дуже багато. Адже дітки не вперше на такій забаві і вони, як ніхто, відчувають щирість і тепло тих, хто до них звертається.
Безліч повітряних кульок, чудових призів, розважальна програма з клоунами і ростовими ляльками, словом, абсолютний позитив, який діти повернули дорослим сторицею. Повернули у дитячому щебеті і поглядах. Дітки змагалися у спортивних іграх, малювали на підлозі, підкидали аж до неба гігантські повітряні кулі, стрибали і показували таланти  у декламуванні віршів і співанні пісень. Батьки не могли намилуватися своїми спритними, обдарованими нащадками.
Взагалі – то, було б чудово, якби у нашому місті  культура саме дитячих розваг була ще більше розвинутою. Було б добре, щоб команда дорослих, яка готова виконувати дитячі мрії, збільшилась. Тоді такі свята можна було б організовувати ще частіше. Коли мова іде про дитячі забави, то, мабуть, забагато – не буває. Адже таке свято є не лише розвагою, а й виховним уроком. Діти навчаються, що треба ділитися одне з одним, вчаться і вигравати, і програвати Усі ми родом з дитинства(адже і програвати треба вміти), перемагати, вірити і старатися. Начебто за приз – м`ячик чи ляльку, вони гуртуються в команди для загальної цілі, а насправді – вчаться досягати мети колективно, як один організм. Вони отримують важливий урок: що в житті усе треба заробляти працею.
Одне зрозуміло: якби усі дорослі дивилися на такі свята меркантильно – не було б ніяких забав. У такі заходи потрібно «вкладати душу» і любити дітей, отримувати справжню насолоду від того, що зробив цих маленьких людей ще щасливішими. Щасливі діти – щасливе «завтра». Вони тягнуть свої маленькі долоньки до сонця, Усі ми родом з дитинствавони вірять, що Дюймовочка народилася у квітці, що десь літає Синій птах,  і що справжній Зайчик прийшов до них на свято. Вони чисті і святі. Можливо, організовуючи дітям свято, ми поринаємо у дитинство, хочемо повернутися в казку, де ми бігали босими ногами по траві, говорили до  комашки – зозульки, що сиділа на квітці, і запитували у себе: «На що схожа хмаринка?» Або ж інша причина: ми хочемо дати дітям те, чого самі не мали. У кожного з нас – своя мотивація. Головне, щоб від цього стали щасливішими діти!

Неля Романовська

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст