Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Дама збирала багаж … в саквояж!

Дата публікації: 04.07.2010   Кількість переглядів: 126679

валіза

На вулиці – літо, а значить, час канікул і «валізний настрій»! Валіза – геніальний винахід для подорожей, в ній поміщається так багато необхідних речей, причому акуратно складених. Тож як вибирати валізу?

  1. Невелику валізу літрів на 30 з минулої колекції в Івано-Франківську можна сторгувати вже за 70-80 доларів. А велика, на 100 літрів, з пластику і з титановою крихтою, обійдеться у 200 доларів.
  2. Найкраща і найбільш доступна по ціні валіза – з тканини, в якій поєднуються поліестер і нейлон на пластиковій основі. Такий матеріал відштовхує воду і не так швидко брудниться. Звичайно,  шкіряні валізи вказують на чудовий смак і багатий гаманець свого господаря, але вони дуже ніжні, можуть порватися або подряпатися, і до того ж - одні з найважчих.
  3. Ні в якому разі не купуйте валізу, у якої всі колеса містяться на одній осі: це дуже ненадійне кріплення. Важливо, щоб коліщатка кріпилися і оберталися незалежно один від одного. Для аеропортів ідеально підходять валізи з чотирма колесами: вони котяться самостійно і витримують більш високе навантаження. Ті ж, в яких два колеса, потрібно притримувати, що не завжди зручно. Коліщатка повинні бути "утопленими" в корпус (це допоможе уникнути поломок при зіткненні з іншими валізами). Добре, якщо є гальмо-фіксатор, щоб валіза не покотилася від господаря.
  4. Кожна валіза оснащена трьома ручками: телескопічна висувна і дві тканинні (або пластикові залежно від моделі). Прослідкуйте, щоб тканинні були надійно пришиті капроновими нитками та зміцнені заклепками. При виборі валізи перевірте, як ручка "лежить в руці". Якщо вона вам не комфортна, не купуйте. Коли валіза в ненавантаженому стані не зручна, то з вантажем буде ще гірше.
  5. Підшипники повинні бути металеві, а не пластикові. Такі валізи набагато надійніші. Валіза не повинна скрипіти!
  6. Якщо на валізі є блискавки, то бажано, щоб це була пластикова, з великими зубами блискавка. Вона стійкіша до впливу температур. Варто звернути увагу на ширину застібки: чим вона ширша, тим краща. Найнадійніша - 8-10 мм

Вибираючи дорожню валізу,  варто визначитися, скільки речей ви збираєтеся брати з собою на відпочинок та на скільки днів плануєте поїздку. А вже після того, як визначите, якого розміру валіза вам потрібна, приглядайтеся до тканини, коліщат і ручок

Ярослава Борис

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст