Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Вогонь-дівка

Дата публікації: 06.07.2010   Кількість переглядів: 102733

Хто така вогонь-дівка? Чому хлопці люблять «дівчат з перцем»? Чому в нашій мові прижилося поняття «вискочити заміж»? Чому часто трапляється так, що коли «білі і пухнасті» дівчата перебувають в стані очікування свого судженого, їхні меткі подруги одна за одною «вискакують заміж»? Тому що поняття «вийти заміж» це завершальний етап динамічного процесу дівування. Так-так, саме динамічного. Хлопці люблять дівчат, в яких вирують життя і пристрасть.

вогонь-дівкаВ українській літературі склався певний стереотип української дівчини. Це завжди струнка, чорноброва і кароока красуня, темпераментна і, коли треба, ñ сором`язлива. Так звана «дівчина з перцем».  З такої, напевне, вийде та жінка, яка потім триматиме «три кути в хаті», буде чудовою моторною дружиною і самовідданою матір'ю.  А словосполучення «вогонь-дівка» має ту саму позитивну семантику: вольова, весела, моторна дівчина. Ось, наприклад, читаємо опис дівчини у творі Марка Вовчка: «Та й дівчина ж була! Велична... до всякого привітна й ласкава, і заговорить, і засміється, і пожартує!».  Ця давня формула жіночої краси і досі популярна. Отже, яка вона – дівчина з перцем?

Красива і доглянута

Красива і доглянута, у першу чергу. Підходить перший пункт – буде другий. Візуальний момент для чоловіка набагато важливіший, ніж для жінки. Чоловіком керує інстинкт – мати здорових, красивих нащадків. А для цього потрібна відповідна жінка. Можливо, тому, підсвідомо відчуваючи цей момент, жінки придумали макіяж і так люблять шопінг. До речі, щодо одягу: хлопцям подобаються дівчата. Отже дівчина повинна одягатися так, щоб не бути схожою на хлопця. Згадайте українську дівчину, заквітчану вінком зі стрічками, з намистом на шиї, в яскравій спідниці і червоних чобітках. Суто дівочий образ, який зворушить будь-якого парубка.

Розумна

Час симпатичних, але не дуже розумних ляльок–іграшок давно минув. Справжній хлопець-козак шукає у своїй судженій не тільки партнерку для любовних утіх, але й співбесідницю. Нехай така дівчина не завжди з ним погоджується, а деколи навіть заперечує йому, але щоб погомоніти було з ким.

Весела і дотепна

вогонь-дівкаУміти влучно і гарно пожартувати – це теж складова розуму. Психологи стверджують, що по тому, як пара уміє жартувати одне з одним, можна судити, наскільки ці люди близькі. Щасливі пари уміють разом сміятися. Тому «дівчина з перцем» ñ та, яка вміє тонко підмічати кумедні моменти, характеризувати їх і створювати веселий настрій оточуючим. З такою дівчиною легко і весело проводити час. Тому дівчині пасує «щебетати», як пташці співати.

Упевнена в собі

Є різниця між впевненістю в собі і самолюбством. Упевнену в собі дівчину неможливо купити за гроші і подарунки. Вона дає своєму партнерові волю і прив`язує до себе чоловіка витонченим, невидимим ланцюжком, а не контрольними телефонними дзвінками.

Загадкова

Є книги цікаві і нецікаві. Є кінофільми, які не хочеться додивлятися, тому що надто легко передбачити розвиток подій. А отут якраз і ховається та родзинка. Кожна дівчина повинна відчувати, в чому саме їй треба бути загадковою для хлопця.

Популярна

Ніщо так не прикрашає дівчину – ні сукня в горошок, ні блакитні очі, ні губи бантиком ñ як інтерес до неї представників чоловічої статі. Цивілізація натворила чимало бід, але вбити в чоловікові інстинкт мисливця не змогла. Тому справжній парубок, побачивши, як хлопці в`ються коло дівчини, обов`язково захоче завоювати такий трофей.

Успішна

Формула «хочеш бути успішним ñ оточи себе успішними» працює на всі сто відсотків.Дівчина, яка гарно вчиться, працьовита, популярна, дружелюбна, яку всі хвалять, – мрія кожного хлопця.Згадайте: в школі найчастіше хлопці смикають за косички  вогонь-дівкагарненьку, завжди акуратну відмінницю, а не дівчинку, яка не вміє помножити два на два. Дівчина з перцем – безумовний лідер. І саме тому їй потрібен сильний чоловік, перед яким вона свідомо захоче впокоритися.

З живчиком

Така вміє гарно співати чи плести бісером, бути мужньою або романтичною, займатися легкою атлетикою – тобто є в ній той живчик, який вирізняє її з-поміж інших дівчат.

Недоступна

Дівчина, яка поважає себе і не дозволяє собою користуватися. Вона народжена для любові, а не для однієї ночі. Вона подарує себе, як квітку з нерозгубленими пелюстками, своєму лицарю. Вона примусить інших її поважати, тому що сама поважає себе. Вона красива, розумна, весела, успішна, популярна. І з родзинкою.

Неля Романовська

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст
 
Обласний драматичний театр - Івано-Франківськ Рейтинг@Mail.ru каталог сайтів