Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Діловий одяг, по якому нас зустрічають

Дата публікації: 06.07.2010   Кількість переглядів: 89634

Зовнішній вигляд ділової  людини, її одяг повинні створювати враження впевненості і стильності

Діловий костюм не повинен бути надто яскравим або розкішним. Дорогий, але трохи консервативний одяг сприяє іміджу успішного бізнесмена. Діловому одягу, як відомо, притаманні приглушені тони, які можна назвати класичними: темно-синій, темно-коричневий, оливковий, сірий, колір слонової кістки, чорний, білий. Люди творчих професій частіше вибирають невимушений стиль.

Чоловічий костюмОбираючи костюм, пам`ятайте: це дорогий одяг, розрахований на довготривале використання. Тому питання якості завжди повинне бути основним під час покупки. У всьому світі найкращими для ділового костюма визнані вовняні тканини, а також тканини стретч.  Вони майже не мнуться і не збиваються. Але не варто нехтувати і сучасними синтетичними тканинами. Вони добре пропускають повітря, міцні і легкі.
Купуючи костюм чи матеріал для нього, обережно, але міцно, стисніть тканину руками. Якщо після того, як ви її відпустили, тканина залишиться зім`ятою – таким буде ваш костюм після декількох годин його експлуатації. Пошукайте інший, який буде мати такий вигляд в кінці дня, ніби ви його щойно одягнули.

До речі, костюм не варто часто прасувати. Це сприяє появі неприємного блиску. Костюму треба давати відпочити від господаря. Варто мати хоча б два костюми і носити їх через день. Якщо тканина якісна, то за добу вона відвисне, відповідно, праска буде непотрібна.

Дуже важлива форма вішака, на якому «відпочиває» костюм. Вішак повинен бути з об`ємними плечиками, які повторюють форму плечей чоловіка, особливо якщо костюм висітиме в шафі довго.

Незалежно від того, як акуратно ви носите костюм, раз за сезон він потребує професійної хімчистки і відпарювання.

Кишенькові правила

  • У кишенях не повинно бути нічого зайвого
  • У брючній кишені не місце ручкам, окулярам тощо.
  • Якщо у вас кишеньковий годинник, то йому місце в спеціальній брючні кишені.
  • В нагрудній кишені сорочки, як правило, не повинно нічого бути. У крайньому разі це носова хустинка.

Аліна Семчук

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст