Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Кохання завдовжки 1200 км

Дата публікації: 08.07.2010   Кількість переглядів: 92699

Є на світі пари, яким просто добре разом… А є такі, які зворушують інших своїм великим коханням. Про таких людей пишуть в книжках і журналах. Їх розпитують, звідки прийшла до них така велика любов.

Семко

Доля втрутилась у плани

Любов прийшла до Петра і Ольги, мабуть, з самого неба. Молоді люди жили в різних регіонах: він – в Івано-Франківській області, в Перегінську, а вона у центрі Криму, в Сімферополі. Якось дівчина приїхала на свята до Львова. Як у казці, напередодні нового року під оперним театром, вона зустріла свою долю – Петра. Молоді люди провели разом деякий час і зрозуміли, що закохані. Вони зауважили, що схожі не тільки зовнішньо, а й обрали однакову професію, обоє ñ юристи. З часом Петро зізнався, що з першої хвилини знав, що Ольга є його половинкою. Доля втрутилася у плани дівчини: адже вона навчалася у двох кримських університетах, і їй було всього 19 років. Оля поїхала додому. Молоді люди листувалися і телефонували одне одному. Через місяць обставини знову склалися так, що дівчина приїхала до Івано-Франківська. Зрадівши, Петро зустрів її в аеропорті з великим букетом троянд. У його серці все було вирішено. Хлопець влаштував прогулянку до Карпат, познайомив наречену з батьками і запропонував руку і серце. Чудова природа, гори і велике почуття переконали дівчину. Вона закохалась у чоловіка у якому поєдналися доброта і мужність. Петро поїхав до Криму, познайомився з родиною нареченої. Через півроку від часу знайомства вони одружились.

Кохання перемогло ностальгію

СемкоЗа словами Олі, їй тут дуже подобається. Гарне ставлення чоловіка, щирі і дружні стосунки зі свекрухою, чудова чоловікова родина і взагалі гарні, привітні прикарпатські люди ñ це все допомогло їй побороти ностальгію за власною домівкою. Тим більше, що Оля досконало володіє українською мовою, якої змалку її вчив батько ñ професор університету. Через велике кохання дівчина не покинула науку, а навпаки, здобула ступінь бакалавра з відзнакою. Нині наша героїня переводиться, щоб продовжити навчання в Прикарпатському університеті ім.. В. Стефаника.

Щасливий день

Весільного дня щаслива пара склала шлюбні обітниці. І мабуть, як доказ Божого благословення, серед задушливого дня впав на землю дощ, а в небі з`явилась веселка. Весілля було таким, що гості не хотіли розходитись. В ресторані «Надія» лунали чудовий спів Анни Вялової, жартівливі пісні "Гуцула-Хулігана" і грали аж два музичні ансамблі. Для першого танцю вибрали пісню Ф. Кіркорова «Эти глаза напротив», і коли паратанцювала, усі ледве стримували сльози.

Після весілля Петро і Ольга поїхали у незабутню романтичну подорож до Туреччини. Незабаром, 19 липня, пара святкуватиме свою першу річницю. Вони щасливі і щодня повторюють це одне одному.

Семко

Маріанна Малик

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст