Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

УСІ ДОРОГИ ведуть до …УКРАЇНИ

Дата публікації: 14.07.2010   Кількість переглядів: 84358

Хто б міг подумати, що молода коломиянка Іванка та іванофранківець Микола знайдуть одне одного в сонячній Італії. Що не кажіть, а нашим парубкам таки до вподоби українські дівчата.

Микола та ІванкаМиколу та Іванку познайомили їхні батьки. В Італії мама хлопця і батьки дівчини не раз зустрічалися за горнятком кави. Було про що поговорити. Там, на чужині, свої люди, земляки, стають ще ріднішими. Адже з ними можна погомоніти по-українськи. Іванка з родиною проживала в Італії вже багато років, добре знала італійську мову, отже – пройшла адаптацію. Микола виїхав значно пізніше. В Україні – сусіди, сестра і друзі. В Італії – італійці. ТомуМикола та Іванка знайомство з дівчиною стало для нього справжньою знахідкою і, як виявилося пізніше, – долею. Як буває дуже часто, дружба переросла в кохання. Микола та Іванка зустрічались понад чотири роки, а цієї весни вирішили побратись. Але не в Італії, а в Україні.
Іванка – людина з вишуканим смаком, любить, щоб все було на високій ноті. Свою особливу весільну сукню наречена знайшла у весільному салоні "Сопрано". А для забави обрала ресторан «Надія». До того ж молодят вразив прекрасний подарунок закладу – номер-люкс в готелі для першої ночі. Флористику і оформлення весільного залу в пастельно-персикових тонах Іванка замовила в арт-студії «Життя прекрасне». Все було продумано до дрібниць: серветки, оздоблені трояндами, живі квіти на столах, стільці обв`язані красивими пишними бантами тощо. Весілля знімали чотирма відеокамерами відеостудії «Папараzzі», щоб фільм був цікавим і знятий з різних  ракурсів. Ця ж студія робила весільне портфоліо. Хоч в той квітневий день падав проливний дощ, молодята не дуже сумували з цього приводу. Адже цей дощ вони сприйняли як благословення Микола та Іванканеба на їхній шлюб.
Дарував усім гостям веселий настрій весільний тамада Ігор Чепіль. Він тонко і ненав`язливо жартував над всіма перипетіями життя, люди аж за боки бралися від веселих гуморесок. А які були танці! Чарівні голосисті музики гурту Маник - Беnd, як соловейки, виспівували.
За кілька днів молодята спакували валізи і з приємними спогадами повернулися в Італію, щоб звідти поїхати в медовий місяць. Тож бажаємо щасливої дороги в щасливе подружнє життя чудовій новонародженій сім`ї Миколи та Іванки!

admin

Коментарі
свєта

історія класна. щасливого вам сімейного життя.

24.11.2012

свєта

історія класна. щасливого вам сімейного життя.

24.11.2012

Ім'я  
E-Mail
Текст