Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Коли душа торкається душі…

Дата публікації: 02.12.2010   Кількість переглядів: 111401

Юрія та Юлія ТичковськіЗнайомство в Інтернеті

Якось юна, тендітна, життєрадісна дівчина Юлія, студентка економічного факультету, вирішила збільшити кількість знайомих за допомогою мережі Інтернету. Вона тільки зареєструвалася на сайті знайомств, як відразу у списку її знайомих з`явився Юрій Тичковський, який у перший день віртуального знайомства з Юлею запропонував зустрітися. Дівчина погодилась. А коли молоді люди побачилися, розговорилися, то відразу зрозуміли, що чекали одне одного все життя.  Обоє відчули, що торкнулися душі одне одного. У той же день пара забрала анкети із сайту знайомств.

Вона відповіла йому «так!»

Вони зустрічалися майже три роки щоденно. Кохання було сильним і надійним. Двоє людей перевіряли свої серця на справжність почуттів. З кожним днем закохані переконувалися, що не можуть жити одне без одного. І ось 14 лютого, у День закоханих, Юрій запропонував своїй коханій руку і серце. Він виклав на снігу серце зі свічок, а посеред палаючого кола поставив коробочку з перснем. Юлине серце забилося частіше, бо Юрій був для неї найріднішим у світі, і вона хотіла бути поруч біля цього мужнього і романтичного чоловіка. Вона відповіла йому «так!»

Юрія та Юлія ТичковськіВесілля

Добре, коли все йде так, як має бути. Отже, за класикою жанру, молода пара почала планувати весілля. Юрій, працюючи в державній установі, не міг весь час приділяти весільній лихоманці. Зате Юля… Вона власноруч зробила ексклюзивні запрошення на весілля, бутоньєрки гостям. Продумала своє свято до дрібниць. Їхнє кохання – ідеальне, воно дароване самим небом. Отже, усе мало бути ідеальним: її весільний образ, бенкетний зал і організація весілля. Юля відвідала багато весільних салонів, приміряла безліч суконь, але одна їйприпала до душі найбільше. В ній Юля відчула себе королевою. Придбавши весільну сукню, наречена не показала її коханому. Як же вона здивувалась весільного дня, коли побачила, що її сукня підходить в тон до костюма нареченого. Про це вони не домовлялись. Але  її величність Доля знала про все і продовжувала керувати.

Бенкетний зал молода пара шукала недовго.  Юрій і Юлія обрали просторий і затишний, виконаний у сучасному стилі новий ресторан в Івано-Франківську «Глорія». За оформленням звернулися до агенції весільних послуг «Життя прекрасне». Весільні розпорядники організували нічну виїзну церемонію розпису. Це було неординарно. Адже нічних виїзнихцеремоній розпису в Івано-Франківську ще не було. Весільний вальс молодята танцювали під чарівні звуки скрипки і гітари у виконанні братів Давидових. Там, під стінами «Глорії», для гостей буквально «забабахали» феєричне наземне шоу і феєрверк працівники фірми «Піро-Іф». Небо над «Глорією» розсипалося тисячами вогників.

Юрія та Юлія ТичковськіЮрія та Юлія ТичковськіБуло помітно, що все на весіллі раділо їхньому щастю. Навіть погода, яка посеред дощів умовила небо зупинитися. Тому що пара закоханих вирішили розписатися на вулиці, під відкритим небом. Саме на той час випогодилося і бруківка для першого танцю молодят була сухою, а повітря – свіжим і пахучим, наповненим ароматом айстр і золотої осені. Усі люди, причетні до організації свята, щиро вітають молоду привітну пару ? подружжя Тичковських і бажають їм довгих, щасливих і радісних днів!

admin

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст