Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Історія весільних прикрас

Дата публікації: 18.01.2011   Кількість переглядів: 158020

Роман РезникРубрику веде директор мережі ювелірних магазинів «Камея» Роман Резник

Заручини – це старовинний дуже гарний звичай і ритуал, який здійснюють перед найважливішим днем закоханої пари – весіллям. Молоді люди після заручин мають повне право називатися нареченим і нареченою.

Поняття «весільне кільце» і «обручка» – це не одне і те ж, хочу можуть бути прийняті, як синоніми. Вручення майбутнім нареченим – це кульмінація, так званий щасливий кінець роману, а обмін весільними кільцями свідчить про початок щасливого і довгого сімейного життя.

Обручки були відомі вже за часів Трої, а стародавні римляни дарували своїм дружинам обручки, стилізовані під ключ (від свого серця). Єгиптяни носили кільця на безіменному пальці лівої руки. За існуючою легендою вони вірили, що саме від цього пальця прямо до серця веде "артерія любові".

Цікаво відзначити, що традиція дарувати діамантову обручку стало модним явищем двадцятого століття. Популяризація обручок з діамантами походить від рекламної кампанії запущеної для підвищення продажів всесвітньо відомої компанії De Beers в 1939 році.

Обручка представляє собою кільце з великим дорогоцінним каменем, найчастіше діамантом, так як діамант символізує міцність почуттів і чистоту. Хоча правилом це і не є.

Жодна підготовка до весілля не обходиться без покупки обручок та весільних прикрас. За звичаєм про кільця повинен подбати наречений, але хіба хоч одна жінка може відмовити собі в задоволенні обрати ювелірну прикрасу? Та до того ж таку, яку їй доведеться носити все своє щасливе заміжне життя?

обручкаОбручка – багатозначна емблема. По-перше, це символ вірності: наочно показує навколишнім, що серце людини належить дружині або чоловіку. По-друге, обручка кругла, тобто не має ні початку, ні кінця, і значить, символізує вічність. І, нарешті, зроблена з чистого і міцного металу. Таким чином обручка символізує любов і вірність, чистоту і вічність.

Вибір обручок – приємний та відповідальний процес. Найголовніше не втрачати при цьому святкового настрою. Спочатку ви, ймовірно, задумаєтеся про ціну і матеріал, які, втім, взаємозалежні. Потім належить вирішити, чи допустимі, на ваш погляд, кільця з дорогоцінними каменями, наприклад, прикрашені діамантом або вашим "щасливим" каменем. Потім настане черга вибору належного дизайну – це може бути строгий класичний варіант або щось дуже екстравагантне. У мережі ювелірних магазинів «Камея» ви знайдете обручки на будь-який смак, із золота і срібла, з діамантами та іншим дорогоцінним камінням.

обручкиПропозиція руки і серця – це неймовірно романтичний і особистий момент між двома людьми, які хочуть провести решту життя разом. Крім того, всім відомо, як багато треба докласти зусиль для організації бездоганного весілля. Ці клопоти хоча й приємні, однак дещо виснажливі, адже час спливає так швидко. Та все ж церемонія одруження не повинна бути традиційною – це особлива, нова  історія кохання. Обручка на честь такого моменту має бути  такою, яку намалює ваша уява і яка тішитиме ваше око і нагадуватиме про цей насичений і особливий, сповнений емоціями і приємними хвилюваннями день. Лише ваш день.

У мережі ювелірних магазинів «Камея» ви знайдете безмежну кількість обручок – будьте впевнені, що обручка придбана у Камеї стане Вашим талісманом кохання і злагоди.

Камея – скарбниця Ваших бажань.

Роман Резник

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст