Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

З претензіями на ОРИГІНАЛЬНІСТЬ

Дата публікації: 29.03.2012   Кількість переглядів: 128772

оригінальна сукняНе секрет, що весільна сукня «від кутюр» мрія багатьох наречених. Хтось може собі дозволити дороге, ексклюзивне плаття, а хтось силою фантазії і вмілих рук реалізовує свій задум в домашніх умовах.

Одного погляду вистачає, щоб, зрозуміти як сильно змінилася весільна мода за останні 20-30 років. Сьогодні незвичні весільні сукні – це найсміливіше і несподіване поєднання стилів і відтінків, велика увага до декоративних елементів та аксесуарів. Сучасні оригінальні весільні сукні втілюють будь-який образ: від романтичної дами до ультра-сучасної модниці.

Класика чи «ноу-хау»?

Вибрати оригінальну сукню – не просте завдання. Це цілий ритуал, який приваблює і маму нареченої, і її подруг. Сучасні весільні вбрання – це ціле поле роботи для модельєрів. Небагато дівчат бажають виходити заміж у маминій сукні, а тим більше у платті бабусі. Так було колись. Сьогодні наречені віддають перевагу «яскравому» дизайну сукні і сміливому рішенню.

Однозначний хіт весільного вбрання ―  злиття різних за кольором і фактур матеріалів. Білий колір, все-таки, домінує, але все більш популярні стають кольорові сукні. Також сьогодні, як ніколи, модний асиметричний крій.

оригінальна сукняПоспішаючи за неповторністю

Поспішаючи за неповторністю, люди приймають сміливі рішення, щоб здивувати оточуючих. Деякі весільні сукні не просто оригінальні і незвичні, а досить дивні. Часто дизайнери-модельєри створюють епатажні весільні сукні, щоб привернути увагу до своєї колекції. Саме таким було весільне вбрання від Ів Сен Лорана, створене 40 років тому. Воно мало вигляд зв`язаного вручну кокона і відкривало тільки обличчя нареченої. Ця сукня символізувала становище жінки у шлюбі, яке ще в середині ХХ століття було досить нелегким.

Ще один приклад: не так давно було створене справді «яскраве» плаття, яке підсвічували 300 лампочок.

У любителів парашутного спорту повинна викликати захват сукня, пошита з парашута. У 1945 році парашут спас життя американського пілота, збитого над Японією. Два роки по тому з цього парашута пошили сукню для нареченої сміливого пілота-майора.

Мода на оригінальність. Так можна визначити ще один тренд останнього року. Де закінчується оригінальність і починається безумство – вирішувати читачам. Вибираючи оригінальну весільну сукню, нареченій варто пам`ятати, що вона повинна бути королевою – величною, вишуканою і прекрасною.

Неля Романовська

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст