Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Сукня, що запам'ятовується з першого разу

Дата публікації: 05.01.2013   Кількість переглядів: 128060

Весільна сукня з кольоровою стрічкою

весільна сукня з стрічкоюНеможливо уявити своє життя без мрії. Без неї вона була б нудною і нецікавою. У кожної з нас мрії різні, але в кожної молодої дівчини є мрія про казкову, розкішну весільну сукню. 

Але коли настає момент вибору цього предмета марень і мрій, ми губимося у виборі – адже так хочеться бути найстильнішою і  неповторною. Сучасні весільні тенденції дозволяють це зробити. І якщо ще декілька десятиліть тому весільна сукня була однотонною і білосніжною, то сьогодні дизайнери пропонують нові сміливі і досить-таки вдалі експерименти. Наприклад, сукні з кольоровими стрічками.

 Легенда весільної моди, королева весільної сукні Віра Вонг запропонувала зробити весільну сукню з контрастною стрічкою на талії. Відтоді саме це і стало її візитною карткою. Вона розширила уяву мільйонів про весільну сукню і започаткувала моду  на  кольорові акценти у весільній сукні. Отже, весільна сукня з кольоровою стрічкою. Така деталь додає білосніжній сукні трохи грайливості, пристрасті, витонченості, вдало підкреслюючи осину талію своєї власниці. Контраст двох кольорів зробить образ по-королівськи розкішним і трохи строгим. Колір декоративних стрічок може бути контрастним щодо сукні або гармоніювати з колірною гамою. Стрічки незвичайних кольорів надають образу трохи кокетства. Така сукня завжди впадає у вічі і запам'ятовується з першого разу. А наскільки неперевершено вона  виглядає на  весільних фотографіях! Просто неможливо відвести очі! 

Зрозуміло, що, вибираючи весільну сукню з кольоровою стрічкою, слід приділити величезну увагу вибору аксесуарів, щоб вони ідеально гармоніювали. Виберіть однотонний весільний букет такого ж кольору, як стрічка. Він якнайкраще доповнить вашу сміливу весільну сукню.

Ярослава Романишин

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст