Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Весільні аксесуари для нареченого

Дата публікації: 01.04.2013   Кількість переглядів: 88294

Андрій КрохмальницькийКоли приходить час подумати про одяг нареченого, то варто врахувати усі деталі, щоб завершити його ідеальний весільний образ. Підбираючи костюм, туфлі та сорочку не забудьте про не менш важливі весільні аксесуари.

Коли приходить час подумати про одяг нареченого, то варто врахувати усі деталі, щоб завершити його ідеальний весільний образ. Підбираючи костюм, туфлі та сорочку не забудьте про не менш важливі весільні аксесуари.

Один із найважливіших – краватка. Її підбирають до костюма, враховуючи його матеріал, колір і наявність або відсутність малюнка. Вважається, що краватка повинна бути або яскравою плямою на одязі, але за кольором гармоніювати з костюмом і сорочкою, або не виходити за межі тієї ж гармонії.

Традиційно наречений одягає бантик чи метелик – святкові різновиди краватки.

Метелик – широкий по краях, а з центру розходяться виразні складочки. Їх прийнято носити зі смокінгом чи фраком.

Бантик – плоский, трохи меншого розміру і має не такі широкі краї, як краватка-метелик.

Аскот – дещо подовжена хустка, з якої в’яжеться об’ємний вузол. У центрі заколюється булавка з перлинкою чи діамантом.

Шарпей (рюш) – надзвичайно ефектна і популярна останнім часом широка драпірована краватка з великим вузлом. Привертає увагу своїм незвичайним способом зав'язки.

Лавальєр – широка біла шийна хустка. Нині найчастіше продається вже зав'язаною в акуратний невеликий вузол. Вона виглядає дуже романтично і підійде до жакета-сюртука або фрака.

Цінності краватці додають спеціальні прикраси – шпильки для краваток і затиски.

Затиск – це не тільки прикраса, а й необхідна деталь. Метал за кольором треба підбирати в єдиному стильовому ансамблі з годинником та іншими прикрасами.

Ювелірні вироби для чоловіків стають все популярніші, але, як і будь-яка коштовність, вимагають уміння їх носити. Оригінальний затиск, красива шпилька з виблискуючою головкою з напівкоштовного каменя або з перлиною в комплекті із запонками прикрасять костюм і вкажуть на тонкий смак власника. Нині, коли на хвилі моди “лавальєр” і “аскот”, необхідні шпильки. Вони не тільки служать прикрасою, але й фіксують вузол краватки – тримають форму вузла. Шпильки, затиски, запонки, годинники треба підбирати особливо старанно. Це деталі, які, з одного боку, повинні бути непомітними й ненав’язливими, а з другого – надавати неповторний шик стильного й упевненого в собі чоловіка, неперевершеного нареченого!

Нагрудна кишенькова хустка завжди святкова й елегантна. Вона повинна гармоніювати з кольором краватки й зовсім не обов’язково повторювати його.

Який же весільний костюм без бутоньєрки? Як правило, бутоньєрка повинна поєднуватися з букетом нареченої. Вона може бути у вигляді однієї квіточки або цілої квіткової композиції. Бутоньєрку надягають на ліву сторону, у спеціальну петлю або
закріплюють булавочкою.

Отже, одягнути нареченого не менш складніше, ніж наречену. А якщо ви прагнете дотримуватися стилю, виглядати модно, то без знання про аксесуари для чоловіків вам не обійтися!

Андрій Крохмальницький, власник магазину чоловічого одягу

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст