Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Де взяти весільну сукню?

Дата публікації: 15.09.2013   Кількість переглядів: 115523

вибір сукні
Кожна наречена задає собі питання: де взяти весільну сукню? Вийти заміж в сукні старшої сестри? Взяти напрокат чи пошити? Придбати в салоні чи замовити по Інтернету? Спробуємо розібратися у перевагах і недоліках кожного методу


вибір сукні

Сукня напрокат 

Переваги: 

Перший прокат в салоні обійдеться вам від 40 до 70 відсотків вартості сукні. Можна суттєво заощадити і за різницю придбати фату, рукавички тощо. У разі прокату ви не будете хвилюватися, як почистити плаття, адже це зроблять за вас працівники салону.

Недоліки: 

Напередодні прокату ви повинні залишити завдаток за сукню. Ні в якому разі ви не можете пошкодити своє вбрання під час весілля, оскільки тоді весільний салон вимагатиме повну оплату вартості сукні. Основний неприємний момент прокату - те, що, можливо, хтось одягав цю сукню до вас.

 

Позичена сукня

Переваги: 

безкоштовно або ж за копійки Випливає один великий плюс - економія.

Недоліки: 

по-перше, не завжди сукня сидітиме на вас так, як на сестрі, оскільки в кожного свої особливості фігури. Можливо, цей фасон сукні вам зовсім не пасує. Чи варта така економія дискомфорту і невпевненості в собі у найважливіший день?

 

Пошиття 

Переваги: 

Пошити сукню, як правило, дешевше, ніж купити. Але якщо ви задумали якийсь дуже дизайнерсько-витіюватий фасон, то може бути навпаки. Весільні дизайнери підуть назустріч нареченим, які мріють про ексклюзивне вбрання. Ви можете разом з майстром підібрати тканину, мереживо, врахувати особливості фігури, внести власні пропозиції щодо форми фати тощо. Пошиття особливо підходить дівчатам з нестандартними фігурами.

Недоліки: 

Щоби шити сукню, треба добре розуміти особливості фігури. Модель на картинці у цій сукні може виглядати неперевершено, а ось вам така, можливо, не пасуватиме. До того ж різниця між виглядом сукні на картинці і в житті може бути у якості тканин. Приготуйтеся також до того, що, замовивши пошиття сукні, вам доведеться їздити на примірки.

 

вибір сукніКупити 

Переваги: 

Сукню можна поміряти, оцінити, підібрати аксесуари до неї і відразу отримати насолоду від покупки. До того ж наречені дуже люблять сам процес вибору готової сукні - приміряють багато варіантів, поки не зупиняться на одному, щасливі і впевнені у своєму виборі. Сукні відомих брендів переважно привозять малими колекціями. Придбавши такий екземпляр, ви матимете великий відсоток гарантії, що будете неповторною.

Недоліки: 

Дівчатам з ідеальними фігурами легко купити готову сукню. А от щодо вибору для нестандартних фігур, то він дуже обмежений.

Готові сукні, особливо, відомих колекцій, дорого коштують. Дешеві сукні переважно продають великими тиражами. Тож про ексклюзив мова не йде. Не завжди знайдеться сукня такого кольору, яка вам потрібна: біла чи молочна.

 

Сукня з Інтернету 

Переваги: 

Основна перевага - вартість. Як правило, уся продукція, замовлена через Інтернет, дешевша, оскільки на ній не заробляє посередник-продавець. Звісно, в Інтернеті ви знайдете таку пропозицію суконь, яку не дадуть вам салони вашого міста. Отже, вибір великий.

Недоліки: 

Ви не зможете приміряти сукню. Немає сумніву, що отриману сукню доведеться нести в ательє для підгину і припасування по фігурі. А якщо ви купуєте сукню в салоні, то часто весільний салон бере на себе кравецькі витрати. Тож добре порахуйте, чи справді ви зекономите. Ви не маєте жодних гарантій, що приїде саме така сукня, як на картинці. І чи встигнете ви з терміном? Якщо щось піде не так, ваш настрій зіпсований. Зазвичай таку покупку, як весільна сукня, оплачують наперед.

 

Де взяти весільне плаття - вирішувати вам. Нехай ваше серце підкаже вам правильне рішення, дорогі наречені. Бажаємо зробити мудрий вибір і виглядати достойно у великий день!

вибір сукні

Олеся Шелест

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст