Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Високі ноти кохання

Дата публікації: 11.05.2012   Кількість переглядів: 34205

ноти коханняНайпрекрасніші музичні шедеври створені в хвилини кохання

Коли людське серце закохане – воно здатне співати. Коли ж таке  серце б`ється у грудях митця, усе людство отримує подарунок як пам`ятку про кохання талановитого майстра. Тоді народжується чудова музика і кохання композитора стає подарунком для всесвіту.

Є чимало мелодій, які без перебільшення вважають подарунком Бога закоханому серцю композитора.

«До Елізи»

Мало хто знає, що знаменита мелодія Бетховена присвячена не Елізі. Кохану великого композитора звали Тереза Малфіті, і елегію він посвятив їй. Коли партитуру здали для набору, сталася помилка: працівники не зрозуміли нерозбірливий почерк Бетховена  і замість «До Терези» набрали «До Елізи». Вередлива фройлян образилася і відмовила Бетховену.

«Пустунка»

Вальси Йогана Штрауса молодшого такі легкі і прекрасні тому, що написані  в закоханому стані. Про любов композитора до жінок відомо багато. Кожне наступне кохання Штрауса  породжувало низку вальсів. Вальс «Пустунка» він присвятив  найбільшій своїй любові – Ользі  Смирницькій. З перших акордів ця музика струменіє енергією і життєлюбством.

«Любовна сцена»

Цей твір написав видатний композитор Нікколо Паганіні  в час свого першого кохання. «Любовна сцена» написана для двох струн «мі» і «ля» і присвячена княгині Елізі. Інші струни під час гри зі скрипки знімались. Твір справив фурор. Але княгині було цього мало, вона вимагала від композитора написати твір тільки для однієї струни. «Я прийняв виклик», – сказав Паганіні і через кілька тижнів написав воєнну сонату «Наполеон» для струни «соль». Успіх перевершив усі навіть найсміливіші очікування.

ноти кохання«Besame mucho»

Цю мелодію про любов переспівали 120 мовами більш ніж у 100 країнах, а тираж становив більш ніж 100 мільйонів примірників. Її написала 14-літня Консуело Веласкес у 1941 році. «Цілуй мене міцніше» співала дівчинка в очікуванні першого кохання.

«Шербурзькі парасольки»

Ніжна музика  Мішеля Леграна – це історія любові і розлуки. Музика, написана до фільму, завоювала популярність на всіх континентах. Французька "нова хвиля" вивела своїх героїв з інтер'єрів на живі паризькі вулиці під музику Леграна.

«Любовна історія»

Прекрасну й сумну історію написав Річард Клайдерман для екранізації роману Еріка Сігала «Love story». Роман про любов у 70-ті мав реальну основу. Це історія хлопця і дівчини, яких не змогла роз`єднати навіть смерть. Від звуків «Love story» публіка в залах вставала і плакала.

admin

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст