Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Королева краси i Боллiвуду АЙШВАРIЯ РАЙ

Дата публікації: 04.02.2013   Кількість переглядів: 28397

Айшварія РайБагато хто вважає Айшварію Рай найкрасивішою жінкою на планеті. Вона – міжнародне обличчя таких брендів, як L'Oreal, Coca-Cola і діаманти DeBeers. Її гонорари в перерахунку на американські гроші становлять приблизно $15 мільйонів за фільм.

Сьогоднi

Time Magazine відносить актрису Айшварію до сотні найвпливовіших людей. Айшварія Рай  з'являється в щорічному Hot List від Rolling Stone. Hello Magazine's визнав її однією з найпривабливіших жінок у світі. Айшварію друкують у таких журналах, як Stuff Magazine, FHM magazine, V-Life from Variety Magazine, GQ Magazine, New York Times Magazine, Harper's & Queen та ін. Вона стає першою індійською жінкою, яка зайняла місце у восковому музеї мадам Тюссо.

Айшварія РайЯк все починалось

А розпочиналося з перемоги на конкурсі "Міс Світу" в 1994 році. З цієї миті Айшварія стає індійською моделлю номер один, бере участь в рекламній компанії Pepsi, красується на обкладинці Vogue Magazine. Логічно припустити, що усі відомі режисери Голлівуду забажали працювати з Айшварією.

Бiографiя успiху

 Айшварія Рай народилася 1 листопада 1973 р. у Мангалорі (Індія) в сім'ї офіцера торгового флоту і письменниці. Її називають Аш, Айшу і Королевою Боллівуду. Вільно говорить на п'яти мовах: англійській, хінді, каннада, тамільській і урду.

На відміну від більшості дівчат, чия зовнішність дозволяє сподіватися на успіх в модельному бізнесі, Айшварія прагнула стати лікарем. Мріям ідеалістки не судилося здійснитися. Батьки Аш належали до індійської еліти і свято дотримувалися традицій, строго виховувуючи дочку. З другого боку, високий соціальний статус зобов'язував батьків дати їй добру європейську освіту. 

Айшварія Рай

Після коледжу батьки відправили Аш до університету вивчати архітектуру. Проте коли дівчина, наділена  надзвичайною красою, привернула до себе увагу агентів модельного бізнесу, строгі батьки не стали заперечувати проти кар'єри моделі. Після перемоги на конкурсі "Міс світу" до дівчини прийшла велика слава. Діячі Боллівуду вірили, що такі красуні можуть приносити тільки успіх, а отже, і чималий прибуток. Так і сталося.

Кохання

Першим великим коханням дівчини став партнер по фільму "Навіки твоя" –мегазірка Боллівуду Салман Кхан. Актор вважався завзятим завойовником жіночих сердець. Не встояла і красуня Рай: вони почали зустрічатися. Прихильники були в повному захваті: їх кумири з'єдналися! Проте за картинкою абсолютного благополуччя ховалися біль і страждання Айшварії. Її вітряний коханий зраджував красуні, при цьому відрізнявся ревнивою вдачею і бив її. І вона покинула Салмана. Після того Айшварія робили ще декілька спроб знайти своє кохання. Здавалося, доля нарешті змилосердилася над Айшу, подарувавши їй Абхишека. Але несподівано проти їх спільного майбутнього повстали батьки актора. Айшварія РайАйшу здалася їм занадто активною і ініціативною, а ці риси не дуже цінуються в східних жінках, які у всьому повинні коритися своєму чоловікові. Батьки навіть звернулися до суду, коли дізналися, що у фільмі "Байкери-2" Айшу цілується не з їх сином, а з іншим актором. Вони сказали, що ця сцена ображає громадські моральні засади. І хоча творці стрічки суд виграли, злощасний поцілунок вони вирізали з поваги до сім'ї Баччан. У квітні 2007 року Айшу, зодягнена у весільне сарі червоного кольору із золотою облямівкою стала дружиною Абхишека.

Після медового місяця на Таїті молодята повернулися до роботи. "Я досягла всього, чого хотіла, – не втомлюється повторювати Айшварія Рай. – Я показала, що індійська жінка може добитися світового визнання. А самій собі довела, що можу мати справжню любов. У мене є улюблений чоловік. Залишилося тільки дочекатися, коли Бог ощасливить нас дитиною".

У 38 років красуня народила дівчинку. Сімейна пара і їхні батьки безмежно щасливі!

Маріанна Малик

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст