Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Весільний кошторис

Дата публікації: 12.06.2012   Кількість переглядів: 33268

 

Послуга

Ціна, грн

Вбрання нареченої (сукня, аксесуари, взуття)

5000

Вбрання нареченого

3500

Букет нареченої, бокали, бутоньєрки, кошик тощо

1000

Фото-, відеопослуги

5000

Весільний кортеж

1500

Весільний торт або шоколадний фонтан, карвінг

1500

Послуги тамади і музичного колективу

6000

Декорування бенкетного залу

4000

Весільні голуби

250

Постановка весільного танцю

450

Святковий феєрверк

2000

Бенкетний зал: 250 грн./перc.

25 000

Обручки

3000

Непередбачувані витрати

1000

Разом

59 200

подарунок на весілляКожному з нас неодноразово доводилося роздумувати над тим, скільки грошей треба дарувати молодим на весілля. Так чи інакше, ми розв`язували для себе цю задачу, беручи до уваги ступінь близькості стосунків (друг, колега, родич) із нареченими.

Спробуймо підрахувати кошторис весілля, взявши середні ціни, оскільки кожну справу можна як здешевити, так як і зробити дорожчою. Працюючи у сфері весільних послуг багато років, ми взяли середні ціни на весільні послуги для складання кошторису. Розраховуємо приблизні видатки для забави на 100 персон.

Якщо розділити цю суму на всіх гостей, вийде по 592 грн. Родичі і близькі друзі приносять зазвичай більше, отже, компенсують фінансові витрати.

Та, як правило, гості обдаровують молодят від щирого серця, адже приходять тільки дорогі, покликані люди, щоб розділити радість одруження. Тому словосполучення «витрати на весілля повернулися» передбачають, на нашу думку, і моральний, емоційний бік.

Трапляються випадки, коли гості, не попередивши молодих, не приходять на весілля. От такого точно не слід робити. Адже зазвичай бенкет відбувається в ресторані, де на кожну персону пораховано певну суму. Порахуємо: відсутність шістьох людей «виливається» приблизно у 3000 грн. Чималенько.

Цікавість інтриги ще й у тому, що гість, який йде на весілля, ще не знає, яким воно буде: скільки передбачається страв, чи будуть включені розважальні номери, приїзд артистів, наземне, лазерне шоу, бонбоньєрки на тарілках і скільки коштує та квіточка, яку чіпляє дружка на лацкан піджака (кілька копійок чи кілька гривень). Але саме в цьому суть душевності стосунків наших людей. Ми, як нація, не меркантильні, а щедрі, як і столи, які ми накриваємо. Виходить, що весілля – це певного роду спільне свято, за яке платять усі присутні на ньому. Хто скільки приніс – не так важливо. Важливо, що всім радісно!

Ярослава Ромнаишин

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст