Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Сучасне чудо-свято з віковими традиціями від «Організації свят «БАТЯРИ»

Дата публікації: 26.06.2012   Кількість переглядів: 31399

батяриВесільний сценарій – це як добре написана п’єса, де головними героями завжди є наречені. Вона – ніжна і красива, він – мужній, надійний і такий коханий… Навколо аж ясніє від їхніх почуттів. Неймовірні емоції... Здається, за них радіє весь світ! Найближчі рідні поряд... Сльози щастя, шампанське, поцілунки. Гірко!

Як таке море почуттів вмістити в один день? А як його описати? Як підібрати потрібні слова, щоб іншим, які ось-ось – стануть на весільний рушник і складуть обітниці, донести важливість правильної організації весілля...

Наші закохані – Вероніка і Сергій дуже серйозно підійшли до проведення власного весілля, в організації якого брали активну участь. Та воно й не дивно, адже наречені були учасниками телевізійного проекту на телеканалі 1+1 «Чотири весілля».

«Загалом було непросто, – ділиться враженнями Вероніка. – Знайти зал, оформити його в європейському стилі (умова конкурсу), підібрати сукню, знайти компетентних та веселих ведучих, які повинні правильно організувати і скерувати весільне дійство, – усе це забирає багато часу та сили».

«Та ці клопоти нас ще більше зблизили, – додає Сергій. – Весільних ведучих – десятки. Усі себе хвалять, з деякими навіть працювали. Але ми не мали права на помилку, бо дуже хотілося зробити свято незабутнім.

батяриПереглянули на сайті перелік клієнтів, відео, іншу інформацію, і нас підкупили досвід, рекомендації «Батярів», відгуки про них… І можу сказати, що з вибором ведучих ми не помилилися. Хочу ще раз висловити Михайлу Мельниковичу велику подяку за підготовку і проведення чудового свята. Ви справжні професіонали і чудові люди! Не можу передати, наскільки сподобався гостям, нареченим і батькам цей ведучий. Конкретний, ерудований, дуже душевний і з прекрасним почуттям гумору!

Весілля усім запам’яталося. Були привітання, побажання, тости. Про кожного, хто виголошував тост, ведучі підготували цікаві, деколи жартівливі коротенькі розповіді. Дуже приємне враження справило на всіх гарно придумане слайд-шоу «Дитяче та спільне фото». А пісня у виконанні нареченого стала приємною несподіванкою і всіх просто зачарувала.

батяриВесела музика, розважальні конкурси, Comedy від «Батярів» не залишили байдужими навіть знімальну групу 1+1… Як і годиться, завершували весілля традиційним зав’язуванням хустки, киданням букету молодої.

Свято вийшло на славу! Усі гості були зворушені прекрасним дійством. Ми дуже щасливі, що «Батяри» допомогли нам в організації та проведенні свята. Спільними зусиллями ми дійшли до перемоги в цьому телешоу. Велика їм подяка! А тим, хто готується до весілля, можемо дати пораду: тільки ваше серце, ваші пропозиції і професійні ведучі зможуть створити ідеальне весілля, втілити все задумане…»

Сергій та Вероніка знайшли своє кохання. І почалася прекрасна історія новонародженої сім’ї . Тож хай вам щастить, молодята!

Софія Рошкевич

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст