Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Ласкаво просимо в театр!

Дата публікації: 05.08.2012   Кількість переглядів: 33898

Щирість почуттів на фоні декорацій. Або ж атмосфера романтики і щастя.

Виїзна церемонія

Ми провели дуже багато виїзних церемоній. Завжди начебто один і той самий обряд має свої особливі барви і звучання. Різні пари, різні долі, тож і виїзна церемонія для нас завжди – як вперше. Ми розділяємо щастя батьків і романтичний настрій наречених, переймаємося святом і щоразу насолоджуємося тим, що ви, любі наречені, довіряєте нам такий важливий у вашому житті день!

Виїзна цеермонія
Виїзна церемонія – це романтична вистава, створена спеціально для  гостей. На нашу думку, весілля – це суцільний театр, де всі мають свої ролі починаючи від викупу нареченої і закінчуючи танцем «Голубка». Театральні моменти виїзної церемонії шлюбу – хіба що в репетиціях і декорі. Самі ж почуття, сльози радості наречених і батьків – справжні. Як і шлюбні обітниці, які наречені проголошують від всього серця у присутності свідків, родини.

Така церемонія – чудова прикраса весільного портфоліо і відео вашого весілля. Це ваш незабутній спогад, чарівний момент, який з цікавістю колись переглядатимуть не лише ваші діти, а й внуки.

У принципі, немає нічого нового під сонцем. Виїзна церемонія, по суті, повторює обряд, який здійснюють у РАЦСі. На цьому етапі вона набула неабиякої популярності серед сучасних наречених. Сценарій, весільна арка, пелюстки троянд, промова, обітниці, звучання музичних інструментів, марш Мендельсона, очікування появи молодої, яку батько приведе і доручить зятеві як дорогоцінний скарб – усе це приємно дивує і назавжди залишається в пам’яті молодят та їх гостей.

 

Місце для чудової церемонії

 За умов гарної сонячної погоди таку церемонію проводять на фоні пейзажів. У парку, у лісі, на поляні, на території бенкетного залу просто неба. Гарна виїзна церемонія – це пишно вбране місце для розпису. Весільна арка з квітами, колони, кафедра, біла доріжка. Надзвичайно гарна картина, коли наречена, одягнена у сукню зі шлейфом, іде до нареченого під звучання весільного маршу. Тут і патетика, і романтика, і сльози радості, і захоплені погляди гостей. Все! Свято вдалося! Якщо таким дивовижним дійством розпочалося весілля – то значить, далі буде ще цікавіше.

Якщо погода похмура, дощова – нічого! Власне, саме яскравою церемонією з великою кількістю квітів можна розмалювати цей день! Дуже часто проводять  церемонії у бенкетних залах.

 

Денна чи нічна?

Денну виїзну церемонію проводять перед весіллям, коли гості щойно зібралися. Особливістю декору є світлий фон і яскраві пишні квіти. Нічна церемонія має свої переваги. Її проводять вже після першого столу, коли стемніє. Тож велику роль віддають такому виду декору, як спецефекти – на земне шоу, феєрверки і холодні вогні.  І денна, і нічна церемонії однаково гарні.

 

Що складного?

виїзна церемонія

Ваша церемонія пройде плавно і романтично, якщо ви довірите цю мить професіоналам. Тільки на перший погляд здається, що все дуже просто. Насправді тут є чимало нюансів – синхронність поведінки команди людей, які обслуговують, плавний перехід музики в тишу і навпаки, майстерність ведучого церемонії і вміння відчувати настрій присутніх. Адже ніщо не повинно порушувати душевності обряду, сентиментальності, романтики і патетики! Всього має бути в міру.

 

Виїзна церемонія – це продукт не однієї людини, а професійної команди і допомоги самих молодят і їхніх батьків. У цьому і складність. Але можливо, саме тому кожна виїзна церемонія шлюбу для нас особлива, як і довіра людей, що доручили нам своє найважливіше свято!

Весільна агенція Життя прекрасне

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст