Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Володимир Кашевко: «Відкрийте для себе КАЗКУ ЛАЗЕРНОГО ШОУ!»

Дата публікації: 08.08.2012   Кількість переглядів: 30049

Що таке лазерне шоу?

лазерні шоуЩе зовсім недавно лазер був чимось недосяжним, фантастичним і недоступним світловим ефектом, яким володіли лишень лицарі джедаї з «Зоряних війн». Трошки згодом цей містичний ефект отримали Pink Floyda і вдало застосовували його в якості спецефектів на своїх концертах. Лазер сприймали як неймовірний результат еволюції у науці, і мало хто знає, що сьогодні він супроводжує нас у повсякденному житті у звичних для нас предметах чи пристроях. Звичайна магнітола в автомобілі чи вдома або ж зчитувач CD дисків у вашому комп'ютері працюють за допомогою лазерного променю.

Ми не будемо вдаватись в технічні моменти лазеробудування. Захоплено спостерігаючи за лазерним шоу, ви навряд чи будете думати над тим, що це працює «пристрій для генерування або підсилення монохроматичного світла, створення вузького пучка світла, здатного поширюватися на великі відстані...» Ваша свідомість буде охоплена атмосферою свята і щастя, бо ви ловитимете погляди зачарованих гостей.

Зазвичай видовищні лазерні шоу можна побачити на концертах відомих сучасних виконавців або ж на гучних вечірках сучасної електронної музики. Але останнім часом лазерні шоу стали невід'ємною частиною подій, на яких треба зробити чи показати щось особливе, таке, щоб запам'яталося людям надовго.

Лазерні шоу умовно можна розділити на два види

лазерні шоуДо першого можна віднести об'ємні лазерні шоу (outdoor), головною особливістю яких є різноманітні спецефекти в повітрі, які у задимленому повітрі сприймаються як об'ємні площини, промені чи фігури. Такі лазерні шоу чудово поєднуються з музичним рядом, створюючи тим самим цілісну та вражаючу картину будь-якої події.

До другого виду належать графічні лазерні шоу, які проектуються на спеціальні сітки-екрани. Тут теж присутній ефект об'єму у задимленому повітрі, але основною відмінністю є графіка, яка відтворюється на екрані. Це може бути тематичний графічний ряд з елементами анімації під музичний супровід. Свого роду вистава, де можна використати імена, надписи, логотипи, графічні елементи, слогани і т.д. Особливо актуальним таке лазерне шоу буде на різного роду презентаціях, весіллі, дні народженні чи на тематичній вечірці.

Весільні лазерні шоу

спецефекти на весілліМи пропонуємо вам унікальну можливість зробити ваше весілля незабутньою подією, змінити усі стереотипи сучасних шоу-програм. Якщо ви хочете, щоб ваші гості залишались під враженням ще довго після весілля, вам необхідно побачити весільне лазерне шоу від «Піро-ІФ феєрверк».

Ми перші в Україні зробили це видовище доступним для весілля і тому з радістю пропонуємо його вам!

Володимир Кашевко

Коментарі
Сергій

Як замовити у Вінницю: яка тривалість і вартість і чи є можливість додавати елементи конкретного весілля: імена наприклад?

22.09.2015

Сергій

Як замовити у Вінницю: яка тривалість і вартість і чи є можливість додавати елементи конкретного весілля: імена наприклад?

22.09.2015

Ім'я  
E-Mail
Текст