Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

По-ДРУЖКА нареченої: помічниця чи егоїстка?

Дата публікації: 24.05.2014   Кількість переглядів: 48079

Актуальне питання

Зазвичай звання дружки дістається найкращій подрузі нареченої. Наскільки важкий цей екзамен? Якщо подруга погоджується на роль дружки, то вона повинна усвідомлювати свої обов`язки і бути готова «жертвувати собою» заради нареченої. Тут важливо пам'ятати, що весілля швидко закінчиться, а ставлення і поведінка подружки нареченої запам'ятаються назавжди.

подружка нареченої

У першу чергу, дружка – це…

… Людина, якій дуже довіряють, яку бажають бачити поруч у найщасливіший день, на допомогу якої розраховують. Важко переоцінити її роль. Проте з досвіду весільного фотографа зауважу, що деякі дружки забувають про те, що в цей день вони повинні служити і допомагати, як фрейліни – королеві. Адже потім хтось служитиме їм, коли вони будуть нареченими. Проте деякі фрейліни під час чужого весілля самі поводяться, як королеви, хоча не мають на це морального права. Доводилося бачити таких дружок, які, кокетуючи перед дружбою, були зайняті лишень собою.  Варто пам`ятати, що центром уваги завжди є наречена, і їй потрібна підтримка і допомога: розправляти шлейф весільної сукні під час фотосесії, потримати букет, подати пудру і дзеркальце. Певний обов`язок лежить і на нареченій, адже саме вона приймає рішення – кому дати таку роль. Безумовно, якщо це справді віддана людина, то їй варто довірити ці функції. Саме весільного дня подруга може проявити любов і повагу або ж власний егоїзм. А в принципі, друзі пізнаються… на весіллі?

Скільки дружок?

Подружок нареченої може бути декілька, проте, за правилами, головною має бути тільки одна. Зазвичай головною стає найкраща подруга нареченої, і на її плечі лягає основна допомога в підготовці весілля. У кожної дівчини – своя точка зору на те, що відбувається. До того ж  деякі дівчата дуже люблять керувати. Тому варто одній віддати скіпетр влади для порядку.

Роль на весіллі

-         Бути дружкою дуже непросто. Адже вона повинна допомагати нареченій в підготовці весілля і під час самої церемонії. Але ж добро повертається.

 

-         Вона завжди має бути поряд з нареченою під час весілля і допомагати вирішувати можливі проблеми. Важливо пам'ятати, що наречена – головна особа на весіллі, і їй можна трішки повередувати в цей відповідальний день, головне – щоб він запам'ятався їй найщасливішим.

 

подружка нареченої-         Подружка нареченої приступає до своїх обов'язків задовго до весілля. Вона повинна допомагати нареченій у всьому, бачитися з нею якомога частіше, детально обговорюючи деталі весілля. Насамперед їм із нареченою треба вирішити, яким буде весілля, і розписати все, що необхідно буде зробити. Якщо наречена користується послугою весільного агентства, обом дівчатам буде набагато простіше.

 

-         «Гарячий» час для подружки починається за тиждень до весілля, коли в нареченої посилюється передвесільна лихоманка і до клопоту додається ще й психологічна підтримка.

 

-         У день весілля подружка швидше за всіх приходить до нареченої, щоб допомогти їй одягнутися. Також вона вирішує організаційні питання з перукарями і візажистами. А найголовніше – стежить за душевною рівновагою нареченої. Адже тій так важливо чути, що вона дуже гарна, не розтовстіла, що сукня ідеально лежить і макіяж личить.

 

-         Далі подружка нареченої зустрічає біля входу кортеж нареченого і проводить традиційний обряд викупу.

 

-         Перед реєстрацією шлюбу вона допомагає нареченій відкинути фату і забирає букет. А після реєстрації допомагає зібрати букети.

 

-         Упродовж дня в її сумочці завжди мають бути матуючі серветки, помада, запасні панчохи,  парфуми, нитка з голкою, мінеральна вода та інші дрібниці, які можуть знадобитися нареченій у будь-який момент.

 

-         Вона стежить за тим, щоб наречена виглядала добре, допомагає їй відвідувати дамську кімнату.

 

На бенкеті подружка допомагає розсадити гостей, зібрати подарунки, причепити гостям бутоньєрки. Проте відповідальність тут лежатиме не лише на ній, але й на дружбі нареченого. Але це вже інша історія.

Віталіна Скрипник

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст