Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

Казка під назвою «Індія»

Дата публікації: 24.08.2013   Кількість переглядів: 72174

Країна любові

Ми вирішили відвідати казкову країну «Індія». Маршрут «Київ-Гоа», тобто зима-літо ( у той час в Україні засніжило) провокував мене на різного роду думки, у тому числі «Наскільки прекрасна ця країна для проведення медового місяця? Чи рекомендувати її молодятам?»  Мабуть така вже місія редактора весільного журналу – під  час кожної поїздки думати: «Що я розповім  весільному читачеві про цю країну?»  

Замовивши путівку в Івано-Франківській туристичній агенції «Лігаро-тур», я задавала собі питання: чим здивує мене, досвідченого туриста, країна індійських кінофільмів?  І от літак приземлився в аеропорті  Гоа – одному зі штатів Індії. Спіймавши обличчям гарячу хвилю повітря, я зраділа такому теплому привітанню нової для мене землі.

індіанка

Індійські жителі

Таких привітних і відкритих людей, як індусів, я ще ніде не зустрічала. Можливо, мені пощастило у тому, що мене оточували лише гарні люди. Проте усі гіди попереджували нас, що біла людина для індіанця, як божество. Так, в основному індіанці-дуже бідні фінансово, але вони багаті на мир і сердечне добро. Я не бачила сварок, високого тону та інших виявів неприязні одне до одного. Тому, якщо ви щойно одружені – Індія не зруйнує романтику ваших стосунків у Медовий місяць. 

Індіанки

Індійськи жінки так здивували мене, що я вирішила винести це питання в окрему рубрику. Вони дуже стрункі, майже завжди ходять в яскравих сарі. Мені пояснювали, що якраз оті великі і важкі кошики з фруктами, які вони носять на головах, є такими собі тренажерами для осанки. Майже кожна індіанка-яскраво одягнена, завжди усміхнена, з довгою чорною косою і білосніжною посмішкою. Але в них не побачиш кокетства в поведінці. «Індійські жінки замикають кільце свого внутрішнього світу навколо світу чоловіка так, що для неї просто перестають існувати інші чоловіки»,-вичитала я в одного автора в книзі про Індію і переконалася, що це справді так і є. Вони люблять гарно одягатися, доглядають за своєю шкірою і волоссям, одягають прикраси – для чоловіка.

мавпи

Природа

Білий пісок на пляжах, пальми і Аравійське море, яке давно називають океаном через його бурхливий характер. Так, ви не побачите дно і рибок. Але є якась особлива чарівність у тому, що великі майже гарячі хвилі несуть тебе до берега. Взявшись за руки, ви можете пройти вздовж берегової лінії, відчувати під ногами теплий бриз води, як показують у кінофільмах. А ввечері побачите, як сідає сонце за океан. Незабутня картина, написана Великим Художником!

Кухня

Філе акули, лобстери, королівські креветки, ананаси, кокоси, манго, найсмачніші у світі фреші й багато іншого запропонують вам у цій контрасній країні. Ціни на харчування і фрукти - недорогі. Скажімо, один великий ананас можна купити на наші гроші за вісім гривень. Молодій парі цілком може вистачити 300 у.е на харчування протягом 10 днів. Але, як розумієте, усе відносно. Страви дуже смачні, але весь час потрібно наголошувати при замовленні, щоб готували без спецій. Бо сама індійська кухня-дуже гостра.

індіяЕкзотика

Щоби відчути весь смак відпочинку в Індії-треба вибиратися на екскурсії. Якщо ви виберете гарний маршрут, то отримаєте дивовижні відчуття і яскраві фотографії. Фоном для вашої закоханої пари буде прекрасна природа Удайпура, Агра зі знаменитим Тадж-Махалом, водоспади і плантації спецій. Індія запропонує вам покататися на слонах, годувати мавпочок з рук просто в джунглях. У мене завжди було відчуття, що я потрапила в Індійський кінофільм. Ні індуські храми, ні поділ населення на касти так мене не здивували, як ріка Зуарі, в якій плавають крокодили. Власне, справа не в ріці і крокодилах, а в індіанцях, які переходили ту каламутну ріку в брід і спокійно стояли у тій воді по пояс, вітаючи наш човен. А з човна я фотографувала крокодилів на березі. Люди і крокодили навчилися спокійно співіснувати. Принаймні у тій місцевості.

Згідно індійських законів наречена після весілля повинна пожити в домі чоловіка один місяць ( в деяких штатах-тиждень). І тільки потім вона має право провідати рідних. А ви, молодята, можете провести цей час разом в Індії і дізнатися, які таємниці приховує ця країна. Провести медовий місяць в Індії- означає поторгуватися в місцевих сувенірних лавках, скуштувати папайю, оцінити місцеву кухню, побачити дивовижну архітектуру, познайомитися з мальовничою природою і спробувати зрозуміти, чому Індію називають країною спецій, контрастів і дивних звичаїв!

Неля Романовська

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст