Українська Русский
Привіт, Гість! | Реєстрація
Назад Назад

10 найромантичніших місць України

Дата публікації: 12.11.2014   Кількість переглядів: 84680

Упродовж останнього тижня на акаунтах Inspired у Вконтакте та Facebook проводилося опитування під назвою “Найромантичніші місця України“. Ми вирішили з’ясувати, де саме в нашій країні можна знайти куточки, вулиці та місця, які ще не втратили своєї романтики.

Звісно, опитування не є репрезентативним, оскільки відображає думку лише нашої аудиторії. Проте воно визначило ті місця України, де закохані можуть знайти своє натхнення.

10 місце. Пейзажна алея в Києві

Пейзажна алея в Києві

Пейзажну алею називають одним з найдобріших місць у столиці, і це дійсно так: напевно, жодна людина не проходила тут без бодай найменшої усмішки чи захоплення на обличчі. Алею проклав у 80-ті роки на місці стародавнього Верхнього Києва архітектор Аврам Мілецький. У 2009 році алея отримала друге життя завдяки різнобарвним скульптурам тварин та дітей.

 

9 місце. Львівські двори

Львівські двори

У затишних львівських двориках можна сховатися будь-коли — взимку, в якій-небудь кав'ярні, або в теплу пору року — на найближчій лавочці. Розчинитися в натовпі або ж, навпаки, сховатися від світу і побути лише вдвох.

 

8 місце. Замок у Кам’янці-Подільському

Замок у Камянці-Подільському

Арена зйомок для історичних фільмів, Кам’янець-Подільський разом зі своєю фортецею — чудовий варіант для романтичного вікенду.

 

7 місце. Замок графа Шенборна (Карпати)

Замок графа Шенборна

Колишній мисливський замок графа Шенборна, а тепер один з підрозділів санаторію "Карпати", розташований в горах та має біля себе впорядкований парк і штучне озеро.

 

6 місце. Андріївський узвіз

Андріївський узвіз

Вулиця митців та письменників, Андріївський узвіз завжди був добрим місцем для піших прогулянок з верхнього Києва до Подолу.

5 місце. "Тунель кохання" у Клевані

Тунель кохання у Клевані

Рівненська область. Казкова знахідка, яка облетіла весь світ. Найкраще відвідати у квітні-травні, коли тунель заповнюється п'янкими ароматами весни.

4 місце. Парк Софіївка

Парк Софіївка

Софіївку, яка стала живим пам’ятником вічної любові, щороку відвідують понад 500 тисяч туристів. Парк було розбито на майже безлісій території, проте тепер він вкритий кількома тисячами екзотичних дерев та рослин, які радують око відвідувачів. 

 

3 місце. Озеро Синевир

Озеро Синевір

Мальовничий куточок Українських Карпат, озеро, що розташоване на висоті майже тисяча метрів, має цікаву легенду щодо походження його назви. Згідно з легендою, озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь на місці, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, за наказом графа було вбито кам’яною брилою за його простацьке походження.

 

2 місце. Площа Ринок у Львові

Площа Ринок у ЛЬвові

Серце Львова, яке лежить на перехресті його шляхів, увібрало в себе всю суть цього міста —затишні кав'ярні, старовинні кам’яниці та сучасні магазини. 

 

1 місце. Будь-де

Селфі

Перше місце ми вирішили залишити відкритим — адже не існує універсального романтичного місця не лише в Україні, а й у всьому світі. Для кожної людини таке місце може бути будь-де — на обшарпаній вулиці провінційного містечка, на лавочці в улюбленому парку чи на крутій скелі на березі Чорного моря. Лише ваша власна історія може визначити це місце, тому бажаємо, аби їх у вас було якнайбільше :)

Евеліна Шелест

Коментарі
Ім'я  
E-Mail
Текст